אוהלים לאירועים – מחיר

אוהלים לאירועים – מחיר שמשתנה בהתאם למספר פרמטרים:

גודל האוהל – ככל שהאוהל גדול יותר מחירו יהיה בדרך כלל גבוה יותר. למרות זאת, חשוב לזכור כי הגודל הוא לא הפרמטר היחיד, וכי יש פרמטרים נוספים שעליו מתבססים כאשר קובעים מחיר אוהלים לאירועים. מחיר אוהלים לאירוע אמנם מושפע מעניין זה, אולם יש עוד כמה וכמה עניינים שמשפיעים על התמחור.

החומרים מהם האוהל עשוי – ככל שחומרים טובים יותר הם אלה מהם מיוצרים אוהלים לאירועים – מחיר האוהלים יהיה גבוה יותר. כך למשל, אוהל בד רגיל יעלה הרבה פחות מאוהל העשוי מ-PVC, שהוא חומר חזק ביותר שגם חסין בפני רטיבות ושאר פגעי מזג האוויר. גם כשבוחרים אוהל שיריעותיו עשויות מ-PVC, המחיר יהיה שונה אם מדובר באוהל שדפנותיו עשויות PVC שהינו גם חסין אש, או באוהל PVC המשלב גם חומרים נוספים כמו אלומיניום או זכוכית.

קונסטרוקציה חזקה – על מנת להבטיח שהאוהל יעמוד איתן ולא ייפול גם כשתנשב בחוץ רוח של 80 קמ"ש ומעלה, חשוב מאוד שהוא יעמוד על קונסטרוקציה חזקה. כמובן, שככל שהקונסטרוקציה תהיה חזקה ויציבה יותר – מחיר אוהלים לאירועים יהיה גבוה יותר.

איכות ובטיחות – מחיר אוהלים לאירועים שעומדים בכל תקני הבטיחות והאיכות ושיספקו לכם ולאורחים שלכם יהיה גבוה יותר ממחירם של אוהלים שלא עברו בדיקות איכות קפדניות ושאינם עומדים בתקנים הרצויים. אין ספק שבמקרה הזה המשפט: "יותר טוב – יותר יקר" תופס, ואין גם ספק שכאשר רוכשים אוהל לאירוע – מומלץ מאוד לרכוש את האוהל היותר טוב. אחרי הכל, עדיף לשלם יותר ולא לסכן את האנשים שנמצאים בתוך האוהל.

השכרת אוהלים

אחים כץ לשירותכם

מחיר אוהלים לאירועים של חברת האחים כץ משתנה בהתאם לכל הפרמטרים שהוזכרו לעיל, כאשר פרמטר אחד שלא משתנה לעולם הוא פרמטר האיכות והבטיחות. כל האוהלים שלנו עומדים בכל דרישות התקן המחמיר ביותר, ומגיעים אליכם באחריות מלאה ובהתחייבות לכך שתקבלו אוהל בטיחותי ויציב.

לקבלת ייעוץ מקצועי מצוות המומחים שלנו ולמענה על שאלות נוספות בנושא מחיר אוהלים לאירועים –
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטל' 08-855-1287 או דרך האתר. נשמח לעמוד לשירותכם.