אוהלים להשכרה שימושיים מאוד בעולם בעת מגיפת הקורונה

כיצד לשמור על אוהל נקי בזמן הקורונה?

אנו נמצאים בתקופה לא קלה, תקופה שבה אלפים רבים של אנשים נמצאים בטיפול בבתי חולים ומצוקת המיטות הולכת וגדלה. במקומות רבים בעולם וגם בישראל משתמשים באוהלים להקמת מתחמים לבדיקות קורונה ולטיפול בחולים. אצל האחים כץ תוכלו למצוא השכרת אוהלים לכל מטרה.

בדומה למודלים במשרד הרחוק, משרד הבריאות בישראל הקים לאחרונה אוהל בדיקה מיוחד בחניון גני יהושע בתל אביב במטרה להעלות את כמות בדיקות הקורונה לאלפי ישראלים. על מנת למזער את הסיכון, הנהגים יידרשו להשאר ברכבם בזמן הבדיקה, בדומה לסגנון "ייבדק וסע". במשרד הבריאות נוקטים בזהירות רבה ומנסים לבוא בפחות מגע ככל האפשר עם הנבדקים.

הידעתם שאור השמש הוא חומר החיטוי הטוב ביותר?

כאשר האוהל נמצא בשמש וחם בחוץ, הוא חשוף לקרני אולטרה סגול אשר מצליחים להשמיד סוגים שונים של בקטריות, עובשים ועוד. כדי לשמור על הגיינת האוהל מבפנים חובה לבצע ריסוסי חומר מחטה על מנת להבטיח סטריליות מרבית.

אוהלים להשכרה מאנשי מקצוע בלבד

בתקופה כזו בה הנקיון והסטרליות והאיכות חשובים יותר מכל, אין מקום לטעויות. האחים כץ משכירים אוהלים איכותיים עם נסיון של למעלה מ 35 ומשרתים נאמנה משרדים ממשלתיים, בתי חולים, גופים גדולים ועוד. האוהלים של האחים כץ אהובים מאוד על ידי בעלי תפקידי מפתח מענף הבריאות והביטחון ומשתפים פעולה יחדיו מזה שנים רבות בפרוייקטים מכל הסוגים.

נקודות חשובות בהשכרת אוהל

כשמשכירים אוהל לכל מטרה, ובפרט למטרה רפואית, חשוב שיהיה עמיד למים, עמיד ברוח חזקה ובכל מצב סביבתי קיצוני אחר. חשוב שתשכירו אוהל מאנשי מקצוע היודעים לבנות אוהלים עם החיזוקים המתאימים ושיהיו אטומים היטב. חברת השכרת האוהלים תחשב כאיכותית אם תדע להציע מהנדס צמוד שילווה את תהליך ההקמה על מנת להבטיח בטיחות מרבית. חשוב לבדוק שהחברה ממנה אתם משכירים אוהלים תשתמש באוהלים מחומרים העומדים בתקנים בינלאומיים הכוללים בינהם תקנים, כגון: עמידות מפני חומרים דליקים ורמה תקנית של חסימת קרינת UV  .ישנם אוהלים המכילים שסתום לשחרור אוויר באופן אוטומטי כאשר הטמפרטורה נהיית חמה מידי. בנוסף, ישנה אפשרות כמובן להוסיף מיזוג לאוהלים אשר יהיה אפשרי ונוח לעבוד במצבי חום כבד, או לחילופין להוסיף אמצעי חימום כשקר מאוד בחוץ.

אביזרים נוספים להשכרת אוהלים

חשוב מאוד שהספק ממנו שאתם משכירים את האוהל ידע לתת לכם מענה לכלל הציוד הנלווה שניתן להשכיר. הציודים הנלווים כוללים למשל: מקומות ישיבה, שולחנות, שמשיות, תאורה, במות, מיזוג, חימום ועוד. חשוב שהספק יתן יחס אישי ללקוח וידע להתאים לו את הפתרונות המתאימים לפי צרכיו.
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, עם צוות מסור וחביב שיעניק לכם שירות מקצועי, מהיר ואדיב.
המשך גלישה נעימה ושנדע ימים טובים ושמחים יותר.