אוהלים להשכרה | אוהלי כץ

השכרת אוהלים לאירועים – מאמר זה עוסק באוהלים להשכרה, השכרת אוהלים לאירועים ולכל מטרה. כיצד לבחור אוהל להשכרה? מה כדאי לבדוק לפני ההזמנה? קראו עוד לקבלת מידע וטיפים בנושא.

השכרת אוהלים לאירועים לכל מטרה

השכרת אוהלים מהווים אלטרנטיבה מושלמת לאולם אירועים,ניתן להשכיר כיום אוהל לכל מטרה. היתרון הגדול הטמון באוהלים להשכרה הוא שניתן לארגן בהם כל סוגי האירועים: החל מחתונה, בת מצווה או ברית מילה ועד לכנס, הופעה או אירוע של החברה. אוהלים להשכרה אף יכולים לשמש אתכם כחלופה לכל חדר שהייתם רוצים שיהיה באירוע, כגון אוהל נפרד למטבח, אוהל נפרד לחופה, אוהל להתארגנות ואוהל למנוחה. האוהלים הינם נוחים וניתן להקים אותם כמעט בכל אזור בטבע, כך שהאירוע הבא שלכם יכול להתקיים גם בגינה בבית  וגם בלב היער רחוק.

אוהלים להשכרה – בחירה לפי הצורך

אוהלים להשכרה הינם אוהלים איכותיים אשר נוצרו מחומרים ברמה גבוהה ויכולים לשמש לכל מטרה. האוהלים מאופיינים בעמידות גבוהה בפני כמעט כל תופעות הטבע אפשריות כגון רוחות חזקות, גשם זלעפות או שמש יוקדת. לכל אוהל ניתן לחבר חשמל על מנת להאירו במידת הצורך או להפעיל מכשיר חשמלי זה או אחר כמו חימום/ מיזוג או מוזיקה. מאחר ולכל אירוע יש את האוהל הייחודי לו, ישנו צורך לאפיין ולהגדיר את האירוע ואת הקונספט שלו. אוהלים להשכרה המשמשים לתערוכות למשל, הינם בעלי מסגרת חזקה ועמידה, ולכן אין צורך בעמודי תווך, אשר פותחים בצורה משמעותית את המרחב באוהל ומאפשרים מעבר חופשי בין פינה לפינה.

השכרת אוהלים לאירועים לכל צורך ולכל מטרה – האחים כץ אוהלים

אוהלים להשכרה

אוהלים להשכרה – הבחירה בידיים שלכם

השכרת אוהלים לאירועים מגיעים בדרך כלל בצבע לבן, אך קיימים גם אוהלים בצבעים אחרים.
עצם הבחירה שלכם באוהל, כמקום בו יתרחש האירוע, כבר יוצרת לאירוע אווירה ייחודית ומסקרנת.
לבחירתכם קיימים מגוון רחב של סוגי אוהלים, כך תוכלו למשל לבחור אם הקירות של האוהל יהיו אטומים או להיפך שקופים, אשר יאפשרו לאורחי האירוע לצפות בנוף. בנוסף, תוכלו לבחור האם הפתח של האוהל יהיה רחב, מה שיוצר תחושה של פתיחות וקבלה או לחילופין סגור, מה שיוצר תחושה של פרטיות ואינטימיות. אוהלים להשכרה מאפשרים לכם לבוא לידי ביטוי מבחינת ההשפעה שלכם על אופי העיצוב וכמו כן, יש לכם אפשרות להשפיע על כל הפרטים הקטנים כמו הגדולים לפי טעמכם האישי.

בדיקות אחרונות לפני ההזמנה

מומלץ מאוד לבדוק מספר דברים לפני שמוציאים את האירוע לפועל, יש צורך לבדוק האם השטח עליו יוקם האוהל אכן מתאים להעמיד עליו אוהל שיאכלס כמות גדולה של אורחים והאם השטח מישורי ונוח לשהות בו. כמו כן, מומלץ לבדוק גם מה הם השירותים הנוספים שהחברה מעניקה יחד עם האוהל כגון קייטרינג, שולחנות וכיסאות להשכרה, תאורה ומיזוג/חימום לפי הצורך.