אוהלים ליום הולדת

בואי נעמה, נוסעים לים. זה היה סיפור הכיסוי שמכרתי לבת הזוג שלי ביום הולדתה ה-40. יום הולדת מיוחד דורש אירוע מיוחד ומסיבת ההפתעה שהכנתי לה היתה הדובדבן שבקצפת. אירוע יום הולדת בחוף הים עם אוהלים להשכרה וכל החברים שלנו כבר היו מוכנים, עכשיו רק הייתי צריכה להביא אותה לשם.

השכרת אוהל לאירוע יום הולדת בלי גבולות

קוראים לי שלי ואני רוצה לספר לכם על יום ההולדת שארגנתי לאישה הכי חשובה לי בחיים. היו לי הרבה רעיונות ומחשבות איך לארגן אירוע מרגש, שונה ומפתיע באמת. רציתי מקום שיתאים לכולם, בלי הגבלות, בלי גבולות והכי חשוב, בחיק הטבע, ליד הים. אבל גם בלי שנהיה תלויים במסעדה או במקום מסודר.

אז בחרתי בחברת האחים כץ שמספקים אוהלים להשכרה לאירועים, מסיבות וימי הולדת. באתר שלהם ראיתי שהם נקראים "אוהלים של משפחה" ובפגישה איתם הבנתי מדוע זהו הסלוגן שלהם. אנשים חמים ונעימים שהתייחסו לחזון שלי לגבי אירוע יום ההולדת כאילו הוא של האדם הכי חשוב להם בעולם.

אוהלים להשכרה ליום הולדת וכל מטרה- פתרונות בלי בעיה

יש אנשים שאוהבים שמפיקים עבורם את האירוע – האחים כץ עושים גם את זה – אבל אני אחת שרוצה להיות מעורבת בהכל. האחים כץ עזרו לי לארגן כל פרט ופרט, אפילו השולי ביותר באירוע. היה להם מענה לכל גחמה שלי, לכל קישוט שרציתי, לכל סוג אוהל, לכל מאוורר, לכל כיסא ושולחן. מה שלא ביקשתי קיבלתי.

כשלקחתי את נעמה לים, אמרתי לה שזוג חברות שלנו מחכות לנו בחוף הים. זה היה שקר לבן – הן באמת היו שם אבל יחד עם 50 מוזמנות ומוזמנים. עם ברמן, דיג'יי, מלצר, ושני אוהלים גדולים שסיפקו לנו את כל מה שהיינו צריכות לאירוע יום הולדת אגדי.

קשה לתאר את התדהמה של נעמה כשהיא נכנסה לאוהל וכל האנשים שהיא אוהבת צעקו לה "הפתעה". תודה לאחים כץ שהפכו את כל זה לאפשרי וארגנו עבורי את מסיבת יום ההולדת המושלמת בדיוק במקום שחלמתי עליו. כל כך היה כיף לשים לב איך האחים כץ דאגו לפרטים הקטנים ואפילו דאגו לנקות היטב את השטיחים באוהלים.

יום הולדת באוהלים להשכרה אצל האחים כץ

רוצים גם אתם לעשות אירוע בלתי נשכח? השכרת אוהלים של האחים כץ ליום הולדת תספק לכם את הפתרון האולטימטיבי והיצירתי ביותר לכל מה שרק תרצו. זה יכול להיות אירוע בבית, אירוע בטבע, אירוע בחוף הים, אירוע בלב היער או אירוע בפארק. כל הציוד הנלווה כולל גנרטורים, תאורה, חשמל, מקומות ישיבה, אוורור והפקה יכולים להיות כלולים בדיל.

אז למה אתם מחכים?