אוהלים למכירה לכל מטרה

אנו מוצאים בישראל מגוון שימושים לאוהלים. אם זה לקירוי עבור מסעדה או בית קפה, אוהל לבריכת שחייה, אוהלים לאירועים ועוד. החוכמה היא לבחור באוהל איכותי וחזק עם תו תקן מחמיר.

האוהל של פעם היה נחשב לפתרון ארעי ולא קבוע. האוהלים התאימו לנו לקמפינג חוויתי אך קצר ולא ראינו את עצמינו מבלים באוהל לאורך זמן וכמובן שלא לשימוש תמידי וקבוע. כיום אנו מוצאים את האוהלים גם באירועים, בבתי קפה ובמסעדות ולהבדיל גם את סוכות האבלים בבתי האבלים.

האוהלים של היום אינם ארעיים!

אז נכון שבעבר נחשב היה האוהל לפתרון ארעי, כיום עם ההתקדמות וההתפתחות בתחום האוהלים הן מבחינת האיכות של החומרים מהם מיוצרים האוהלים והן בגלל האפשרות לצנן או לחמם את האוהל ובכך להפוך אותו לאפשרי לשימוש הן בקיץ המהביל והן בחורף הקר והגשום הפך השימוש באוהל לנפוץ ביותר. אז נכון שניתן לשכור אוהל כאשר מדובר לתקופה קצרה או לשימוש חד פעמי, אך כיום ישנם לקוחות רבים המחפשים דווקא אוהלים למכירה בגלל השימוש הרב שניתן לעשות בהם ובגלל התועלת הרבה שבפריסה מהירה של האוהל ויצירת מרחב נוח ונעים לכל מטרה.

אוהלים למכירה

איך תבחרו אוהל?

כאשר אתם באים לרכוש אוהל עליכם לשים לב לכמה פרמטרים חשובים:

  • אחריות – בררו אם ישנה אחריות על האוהל.
  • חומרי הייצור של האוהל – בררו מאלו חומרים מיוצר האוהל. וודאו כי החומרים הינם איכותיים ובטוחים.
  • התאימו לשטח – אם האוהל שלכם מיועד לשטח קבוע בו תרצו להשתמש בו, בדקו האם תנאי השטח אכן מתאימים לאוהל הזה.
  • מידות – עליכם להתאים את האוהל לכמות האנשים שתרצו לארח או להזמין לאוהל. חשוב לבחור בגודל המתאים כדי למנוע אי נעימות בהמשך.

אוהלים למכירה

אצלנו באחים כץ תוכלו למצוא מבחר גדול של אוהלים למכירה. באוהלים ישנם פתרונות לחימום בחורף ולצינון בקיץ. תוכלו להשיג אצלנו גם אוהלים טכנולוגיים מודולאריים ברמה מוקפדת וגבוהה במיוחד. מגוון של אוהלים במבחר צבעים וגדלים וניתן גם להזמין אוהלים בהתאמה אישית על פי מידות הלקוח.

סוגי אוהלים למכירה

  •  גמיש
  •  פרקטי
  •  ייצוגי

לפרטים ולמידע נוסף על אוהלים למכירה, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון.

השירות שניתן הוא מקצועי וסובלני לאורך כל הדרך, התקשרו היום טלפון: 08-8544126 / 08-8551287