אוהלים לפסטיבלים בגדלים שונים – פתרון גדול לאירוע שלך. פסטיבלים רבים נעשים תחת כיפת השמיים. אבל, תנאי מזג האוויר בארץ, מחייבים פתרון זמין ונוח כדי להקל על האנשים מפני מזג האוויר, אם זו השמש הקופחת, או הגשם.

השכרת אוהלים לפסטיבלים מאפשרת לכם לקיים את הפסטיבל שלכם, תחת כיפת השמים, וגם במקום סגור במידת הצורך. למשל ללינת לילה, כחדר אוכל, או למרכז התכנסות. האוהלים של אחים כץ מיועדים להקמה באירועים משפחתיים, כנסים וכמובן פסטיבלים שונים. האוהלים שלנו מאפשרים לכם להקים מתחם גדול ומקורה, עד 40 מ"ר ללא עמודים, במהירות, בקלות ובבטיחות.

אוהלים לפסטיבלים

חברת אחים כץ מתמחה ומייבאת אוהלים גדולים לכל מטרה, ומכל סוג

בין האוהלים אצלנו תוכלו למצוא אוהלים מיוחדים, במגוון עיצובים, על פי דרישת הלקוח, ואת כל השירותים הנלווים להקמת האוהלים, כמו חימום האוהל בחורף, קירור האוהל בקיץ, ועד עמדה טעונה בחשמל סולרי, להצבת דוכנים או פינת משקאות.

האוהלים שלנו איכותיים, ועשויים מחומרים מתקדמים, באיכות גבוהה ביותר. את האוהלים שלנו ניתן להקים במהירות ובקלות, ולצייד אותם בכל מה שדרוש להפקת פסטיבל איכותי, ומהנה. אצלנו תמצאו כמות רבה של אוהלים, בכל גודל שתצטרכו. כך שתוכלו לבנות לכם פינות שונות ברחבי מתחם הפסטיבל, ולייחד כל אוהל למטרה אחרת. השכרת אוהלים לפסטיבלים מאפשרת לכם להשיג יותר בפסטיבל שלכם. על ידי תיחום המקום בעזרת אוהלים שונים מתאפשר לכם לייחד יותר פינות לדוכנים או פעילויות שונות, וכך להשיג יותר פעילות, בתוך מתחם הפסטיבל.

השכרת אוהלים לפסטיבלים מאפשרת לכם לקיים את פעילות הפסטיבל בכל תנאי מזג אוויר.

האוהלים שלנו מאפשרים לכם בילוי קריר בקיץ, או חמים ויבש בחורף, כדי שתוכלו להפיק את הפסטיבל המושלם, בכל עונה. לכל עונה מתאים האוהל שלה, בקיץ נבחר באוהלים מאווררים יותר, מבדים נושמים ובעלי אפשרות קירור נוחה ובחורף באוהלים מחממים ועמידים במים. הצוותים שלנו מיומנים בהקמת ופירוק אוהלים, ובבניית מתחמי אוהלים שונים בפסטיבלים.

כדי לבחור את האוהל המושלם עבור הפסטיבל שלכם, אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם מהמגוון הענק של אוהלים שקיימים אצלנו בחברת אחים כץ.