אוהלים לאירועים – אחים כץ
אוהלים לאירועים, האוהלים עומדים בתנאי מזג אוויר כולל רוחות עד 100 קמ"ש, לפי תקני הבטיחות ובפיקוח של מהנדס החברה. כמו כן, אנו מספקים מעברים לירידים, אוהלים לתערוכות ולכל אירוע פרטי אחר ברמת גימור הטובה ביותר. אנו מסוגלים להקים מגוון אוהלים במידות ואורכים שאין כמותן בארצנו ואף זכתה החברה במכרז לבניית עיר האוהלים עבור כוחות הביטחון, וכן את עיר האוהלים של גאידמק ואף הקמנו אוהל ענק שהיה לבית הקפה הגדול בעולם עבור חברת נסטלה. לחברה מגוון רחב של אוהלים להשכרה: אוהלי חורף, אוהלים בשילוב זכוכית, אוהלים בשילוב קירות פי.וי.סי, אוהל מתומן מדהים ביופיו ,האוהלים מגיעים בשילוב במות מתאימות בהתאם להזמנת הלקוח. ברשותנו מכונה חדישה לשטיפת אוהלים, אוהל החברה מגיע נקי ומחודש כל פעם מחדש

אוהלים מבית אחים כץ
מזל טוב, אתם מתחתנים תכננתם כבר הכל. השמלה כבר מוכנה וגם החליפה אוטוטו וכבר ערכתם טעימות לקייטרינג מהסרטים. תמיד חלמתם לעשות אירוע בלתי נשכח בטבע. להזמין את כל האורחים אל שפת נחל קסומה או חלקת מדבר עוצרת נשימה. ידעתם שאולם אירועים או גן אירועים לא נועדו עבורכם. דבר אחד לא לקחתם בחשבון-את מזג האוויר. אפילו האירוע המושלם ביותר לא ישאיר את האורחים שלכם בסביבה אם יצטרכו לנגב את אגלי הזיעה מהפנים באמצע יום לוהט של שמש.

מה עושים? חברת אחים כץ מתמחה בשירות אוהלים להשכרה לאירועים בכל גודל ולכל מטרה.
בשנים האחרונות הפכו אוהלים לאירועים לטרנד חם המאפשר הפקת אירוע בכל מקום שתרצו בלי להתחשב כלל במזג האוויר בתקופה בה הוא מתקיים.

חברת האחים כץ המתמחה בתחום השכרת אוהלים לאירועים פורשת בפניכם עולם מגוון וענק של אוהלים להשכרה בכל גודל ולכל מטרה. אם מדובר באירוע באמצע יום חם תוכלו ליהנות מרשת צל איכותית שתוכל להעניק צל לאורחים שלכם ולהשאיר את החום בחוץ. אוהל מסוג כזה יהיה עשוי לרוב מבד לייקרה גמיש המעניק לאירוע אווירה מיוחדת. מלבד הגנה מפני מזג האוויר, אוהלים לאירועים מעניקים לאירוע אווירה ייחודית ומאפשרים תיחום של מקום האירוע.

מערכות מיזוג וקירור בתוך האוהלים
כשמדובר באירוע המתרחש בחורף, אוהל הוא הפתרון הטוב ביותר שישאיר את החורף בחוץ אך יכניס פנימה אווירה יוקרתית וייחודית. ניתן לקשט אוהל במילה האחרונה של עולם העיצוב וליצור תפאורה מושלמת ויוקרתית. החלל הגבוה מקנה אווירה של ארמון או מבנה מפואר וצבעו הלבן של האוהל מוסיף חגיגיות לאווירת האירוע.
חברת האחים כץ המתמחה בהשכרת אוהלים מאפשרת לכם השכרת אוהלים עם מערכת מיזוג כך תוכלו לענג את האורחים שלכם במיזוג מרענן בערב קיץ חם ולחמם את האורחים שלכם בערב חורף סוער וקר.

חברת האחים כץ מאפשרת לכם השכרת במות להופעות בזמן האירוע .
לחברת האחים כץ מכונת שטיפה מיוחדת המאפשרת שטיפת האוהל לאחר כל אירוע והחזרתו למצב חדש ומוכן לאירוע הבא.
חברת האחים כץ מעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי ואדיב מרגע הקמת האוהל ועד לפירוקו.

אם שכרתם אוהל עם מערכת מיזוג או במה, איש מקצוע מטעם חברת האחים כץ יעמוד לרשותכם בכל בעיה או שאלה לאירוע בלתי נשכח.

עוד שירותים ואוהלים מבית האחים כץ - אוהלים של משפחה

האוהלים הכי
גדולים בארץ

אחים כץ מספקים את האוהלים הכי גדולים בארץ, נקודה. אז אם יש לכם אירוע גדול ואתם מחפשים פיתרון – אתם יודעים למי לפנות.

ליווי ופיקוח
של מהנדס

מהנדס צמוד מתלווה להקמה של האוהל שלכם, ומוודא שהוא יוקם כמו שצריך, וימוקם בצורה הבטוחה ביותר.

40 מטר

מפתחים עד 40 מטר
ללא עמודים

המפתח הוא הכניסה לאוהל, משם הכל נכנס ויוצא, בעזרת מפתח גדול תוכלו להכניס לאוהל בקלות את כל הציוד הנדרש לאירוע.

35 שנה

35 שנה בתחום
מאז 1983

אחים כץ מספקים פתרונות לאוהלים לאירועים כבר 4 עשורים, ומתפארים במסורת נפלאה של חדשנות, יצירתיות ומצויינות.

אוהלים כץ אוהלים של משפחה

אישור מכון
התקנים

אצלנו בטיחות היא מעל הכל! בוודאי כשמדובר באירוע המשמח שלכם. האוהלים של אחים כץ עומדים בתקן של מכון התקנים.