אוהלים מיוחדים לאירועים

השכרת אוהלים מיוחדים

אוהלים מיוחדים מחכים לכם בחברת אחים כץ המובילה את תחום השכרת אוהלים בארץ כבר משנת 1983.

תחום האוהלים התפתח בשנים האחרונות וחברת האחים כץ מציעה לקהל לקוחותיה את הפתרונות המתקדמים והמקצועיים ביותר תוך התאמה מוחלטת לכל סוגי האירועים.

אוהלים מיוחדים לאירועים

מה הכוונה "אוהלים מיוחדים"?

אוהל בהגדרתו המילונית משמעו "מבנה המורכב מיריעות בד או חומר פלסטי קשיח המתוחים על גבי מסגרת של מוטות במטרה לשמש ללינה או מגורים זמניים". בשנים האחרונות התפתח תחום האוהלים ובימנו נועד ה"אוהל" לשרת רשימה של מטרות המורחבת בהרבה מהשימוש הבסיסי באוהל פרימיטיבי: אוהלים לאירועים, אוהלים לתערוכות, ירידים, כנסים וכו'. תחום האוהלים הלך והתרחב, האוהלים השתדרגו וגדלו בממדיהם, שולבו בהם מרכיבים רבים ממגוון חומרים, בחלקם התאבזרו במערכות נלוות דוגמת מערכות קירור מתקדמות, מערכות מיזוג אוויר ועוד.

אוהלים מיוחדים במגוון עיצובים

אוהלים מיוחדים לאירועים הינם תוצר של דמיון אינסופי ותכנון קפדני הלוקח בחשבון את צורכי הלקוחות. אוהלים לאירועים עם סגירה ופתיחה חשמלית נוחים במיוחד לשימוש, אוהלי ענק המשמשים כמבני קבע לעריכת תערוכות וכנסים, אוהלים בעלי קירות שקופים או אוהלים בעלי חלונות וקירות מזכוכית, אוהלים מעוצבים ומסוגננים לאירועים…

הידעתם שזוגות רבים בוחרים לחגוג את יום נישואיהם בתוך אוהל חגיגי בממדים עצומים המוקם במיוחד לצורך כך? הידעתם שאורחים רבים נופלים בקסמם של אוהלים לאירועים ופונים לחברת אחים כץ לצורך השכרת אוהלים מיוחדים בשביל אירוע שלהם?

אחים כץ מציעה אוהלים מיוחדים ומרהיבים ביופיים לכל סוגי אירועים – לבירור פרטים חייגו 08-8551287