חברת האחים כץ מובילה את תחום האוהלים בישראל משנת 1983 ומספקת את מיטב הפתרונות המתקדמים להשכרת אוהלים מיוחדים.

חברת אחים כץ מציעה מגוון אוהלים להשכרה ומתאימה את סוג האוהל לצורכי האירוע ואופיו הייחודי. בין היתר מקימה החברה אוהלים בעלי קירות זכוכית המאפשרות כניסת אור יום לתוך חלל הפנים. אוהלים שקופים בעלי חזות אסתטית וחגיגית מתאימים במיוחד לכנסים, תערוכות וירידים וגם חתונות ואירועי שמחות נוספים.

ניתן לבנות אוהל בגודל הרצוי, לאבזר אותו במערכות מיזוג אוויר שיבטיחו שהייה נעימה למבקרים ואורחים וכן, לעטרו באביזרים נלווים דוגמת וילונות, פנסים וגופי תאורה מעוצבים. כך מתקבל מרחב פונקציונאלי ובעל עיצוב נאה לעריכת האירוע הרצוי. חלל מרשים ועוצר נשימה של האוהל המיוחד מזמין לקיים אירוע שמחות דוגמת חתונה, ברית מילה ובריתה, בר ובת מצווה וכל אירוע נוסף שיעלה על דעתכם.

אוהלים מיוחדים מעוצבים ופונקציונאליים

טכנולוגיות מתקדמות העומדות בבסיס תכנונם של האוהלים מאפשרות לאחים כץ להציע אוהלים ייחודיים להשכרה במבחר עיצובים וצורות, מגוון ממדים ובשילוב שפע חומרים אשר הופכים את האוהל למבנה מפואר ועמיד המותאם לאירועים, כנסים, תערוכות וביתני קבע המשמשים לשורה ארוכה של מטרות נוספות.

אוהלים ברוחבים לא סטנדרטיים מאפשרים להתאים את ממדי האוהל לכמות האנשים הצפויה להתארח בו. לעומת אולם אירועים בו מספר האנשים מוגבל ואינו גמיש, אוהלים מיוחדים בגדלים לא שגרתיים מאפשרים מראש לקחת בחשבון את מספר האורחים הצפוי ולהתאים את גודלו של המבנה לכמות האנשים.

אוהלים מיוחדים

בחברת אחים כץ ניתן למצוא אוהלים בשלל צורות

אוהלים עגולים למשל, בעלי טוויסט עיצובי מעניין ויוצרים חלל ייחודי ומרשים לעריכת אירועים יוצאי דופן. העיצוב המעוגל של האוהל נותן פתח לדימיון ומאפשר לשלב בעיצוב הפנים מגוון פריטים ואביזרים נלווים מסוגננים שמתאימים במיוחד לצורתו העגולה של האוהל. אוהלים עגולים מתאפיינים במראה אטרקטיבי ומסקרן שמושך את תשומת ליבו של הציבור וקורה לו להתקרב ולהציץ פנימה.

אוהלים מיוחדים משלבים בתוכם מכלול חומרים המבטיחים את עמידותם ומגבירים את הפונקציונאליות שלהם. שילוב של חלקי מתכת, פלסטיק וחומר פלסטי קשיח, סוככים משלל חומרים, מנגנונים חשמליים לפתיחה וסגירה – אלו רק דוגמאות בודדות לפוטנציאל העצום שטומנים בחובם אוהלים מיוחדים.

אוהלים לאירועים מחכים לכם בחברת אחים כץ – לפרטים נוספים חייגו 08-8551287 | 08-8544126