אוהלים ממוזגים – הפתרון לאירוע מושלם בכל מזג אוויר.

מה לא נאמר על הקיץ הישראלי. הוא חם, הוא לוהט, הוא שמח והוא צבעוני. רוב הישראלים מאוד אוהבים את הקיץ ורבים בוחרים לקיים אירוע דווקא בשיאו. אין ספק שאירוע שמתקיים בקיץ יכול להיות שמח במיוחד אבל הוא גם יכול להיות מאוד בעייתי אם הוא מתקיים בחוץ, במקום שאינו ממוזג. אז האם צריך לוותר על אירועים בחוץ בזמן הקיץ? ממש לא!, פשוט צריך לדאוג לארגן אוהלים ממוזגים שיאפשרו לנצל לטובה את הקיץ. אוהלים ממוזגים יכולים להפוך את האירוע שלכם למוצלח במיוחד ולא רק בקיץ. שימו לב, ככה זה עובד: אנחנו נדאג לאוהל מצויד וממוזג ואתם לא תדאגו מכלום. כי כשיש אוהל ממוזג אין שום סיבה לדאוג ממזג אוויר שיאיים על קיום האירוע. אוהלים לאירועים ומיזוג לאירועים הם המומחיות שלנו ב"אחים כץ". יש לנו מגוון רחב של מוצרים חדשנים ויצירתיים שהופכים כל אירוע לחגיגה גדולה.

אוהלים ממוזגים לאירועים בקיץ

  אוהלי "האחים כץ" מתאימים לתערוכות, מסיבות, ירידים וגם אירועים פחות משמחים כמו "שבעה" , אזכרות וימי זיכרון. בנוסף לאוהלים ממגוון סוגים, אנו מתמחים באספקת מצננים לאוהלים לאירועים המתקיימים בקיץ. בעזרת המצננים ניתן לקיים כל אירוע מבלי לחשוש מהחום המעיק.

אוהלים מחוממים

בדיוק כמו שמזג האוויר בקיץ יכול להיות מעיק ומאיים, כך גם מזג האוויר בחורף. אז נכון שבישראל אין המון ימי גשם אך כשיש, זה עשוי בהחלט לשבש את התוכניות. בין מגוון המוצרים שאנחנו ב"אחים כץ" מספקים תוכלו למצוא גם אוהלים ממוזגים לאירועי חורף. אנחנו מספקים יחידות חימום אשר מזרימות אוויר חם לתוך האוהל והופכות את האירוע לחמים ונעים, ללא קשר למזג האוויר בחוץ.

השכרת מזגנים לאוהלים גדולים

כשמחפשים אוהלים להשכרה צריך לוודא שהאוהלים תואמים את אופי האירוע שלכם. צריך לוודא שהם גדולים מספיק ושהם מצוידים בכל הדרוש כדי לספק תנאים מעולים לאירוע. "האחים כץ" בעלי מוניטין וניסיון רב בהשכרת אוהלים במגוון גדלים, סוגים ודגמים. כמו כן, אנחנו נוודא שהאירוע יהיה נעים במיוחד ושיהיו אוהלים ממוזגים ברמה גבוהה. יש לנו מצננים מתקדמים וכן יחידות חימום שמתאימים לאוהלים מכל הסוגים.