אוהלים פונקציונליים לאירועים – להשיג את כל המטרות בהפקת אירועים

 

אירוע זו הפקה לא קטנה. היום, רבים בוחרים להפיק אירוע דווקא בתוך אוהל, דרך השכרת אוהלים. יש לכך סיבות כמובן.האוהלים של המאה ה-21 עברו שדרוג והם מיועדים ומתוכננים על פי סוג האירוע ועל צי צורך, מותאמים בדיוק מירבי לסביבה וכך גם למספר המשתתפים והאורחים.

 

 

השכרת אוהלים פונקציונליים לאירועים – קל יותר ממה שנדמה לכם

 

שלא תטעו,  למרות המגוון, הבחירה באוהלים אינה קשה כלל וכלל. כל מה שעליכם לעשות הוא להכיר את צורת האוהל, ואח"כ פשוט להתייעץ עם מומחה כדי להתאים את האוהל למידות האירוע.

הדבר נעשה קל עוד יותר כאשר יש לכם ידע מוקדם עם מטרה או חזון ברור אותו תוכלו לחלוק עם טכנאים ומהנדסים המומחים בהקמת אוהלים לאירועים.

היום זה כבר לא סיפור, השכרת אוהלים בתצורה המתאימה לאירוע כבר קיימת והאוהל – פשוט ממתין לכם שתבחרו בו.

כדאי להכיר את צורות האוהלים הבאות כשניגשים להשכרת אוהלים:

אוהלים פונקציונליים לאירועים

אוהל עמודים קלאסי

 

אוהל קל משקל בעלות נמוכה. יישום מושלם למסיבות ולאירועים, אפילו בסופי שבוע.

,בין אם עבור יקיריכם ובין אם לכלל העובדים בארגון,

כולנו אוהבים אירועים מדי פעם. לכן, אוהל לאירועים הינו פתרון מושלם למצב בו עליכם לארגן אירוע של פעם בשנה ועדיין להנות מאירוע חוויתי

מרגיע ומגוון,,

השכרת אוהל עמודים מעניקה הזדמנות מעולה כדי לקיים אירועים פרטיים ועסקיים, ומתאימה גם בחצר הבית הפרטי ולצורכי הארגון. מעולה לאירועים מזדמנים וגם לסולידיים המעוניינים לארגן כנס חוויתי אך מתוכנן בקפידה..

ניתן להקים קירות לאוהל ואפשר גם שלא – תלוי בכם!

 

 

אוהלי מסגרת

 

אוהלים עם שילדה חזקה המורכבת מבליל צינורות ומחברים. האוהל מעט טכני יותר אך הגמישות הרבה הגלומה בשיטה זו מאפשרת התאמה מיטבית בהשכרת אוהלים לאירועים ולכל חגיגה וקונספט, בכל גודל

שתרצו,  התאמה אישית.

אתם קובעים כיצד לנצל את השטח באופן שיתאים לכם.

הבחירה יכולה לנוע בין אוהל בצורת ריבוע כמו 20 על 20 או בצורה מלבנית של 50 על 70 .

כל אוהל עומד בתקני הבטיחות ובעל מסגרת חסונה במיוחד שנשארת יציבה גם בזמן ברוחות חזקות ובמזג אוויר סוער. .

 

אוהלי" פסגה"

 

מדובר באוהלי מסגרת רגילים שעברו מתיחת פנים המאפשרת ניידות ואחסון במהירות הבזק. חלק מכירים אותם כאוהלים עם השפיץ. קל מאוד להרים אוהל כזה הודות למספר חלקים מזערי,  שאינו דורש הרבה זמן, כוח אדם ומשאבים ביחס לאוהלים אחרים.

ההתקנה והפירוק אף הם קלים משמעותית. לכן, קל וחומר שכל  או משלוח יהיה פשוט יחסית ובעלות משתלמת הרבה יותר.

אוהלי השפיץ משווים מראה מפואר ובולט לכל אירוע, מגבירים את החגיגה ויוצרים רושם של אירוע ששווה להיות בו. אפשר להשתמש באוהל למגוון של אירועים החל בימי הולדת , לבר מצווה, כנס חברה ועוד.

 

 

 לקבל הכל במקום אחד

 

השכרת אוהלים מאפשרת לכם לקבל את מיטב האטרקציות במתחם אחד. הנוחות, הגמישות והזמינות של אוהל להשכרה עולה עשרות מונים על אירועים סגורים ומסוגרים ויוצרת אירוע ארצי ומיוחד. אין גבול לאפשרויות ההקמה של האוהל שמורכב ע"י טובי המהנדסים המעניקים את השירות מכל הלב כדי שכל האורחים וגם אתם תוכלו לחגוג עד לא ידע באוהלים לאירועים.