אוהלים שקופים

אם אתם רוצים אירוע שיהיה באמת מיוחד במינו הגיע הזמן שתכירו את הטרנד החדש : אוהלים שקופים. אוהלים שקופים הם ככל אוהלים אחרים לאירועים בהבדל אחד משמעותי שעושה את ההבדל : הם שקופים!

מה ההבדל בין אוהל רגיל לאוהל שקוף?

כמו כל האוהלים האחרים גם אוהלים שקופים הם פרי של תכנון מוקפד. גם אוהלים שקופים הם תוצר של חדשנות טכנולוגית ושל יצירתיות ללא גבולות. וגם אוהלים שקופים מאפשרים לכם להפיק את האירוע המושלם ולערוך בו שמחות ואירועים שונים.

אוהלים אלו יכולים להיות אוהלי זכוכית בעלי גג שקוף או אוהלים עם קירות שקופים. הבחירה כולה שלכם ואין לכם מה לדאוג כי אפילו באוהלי זכוכית לא תרגישו בחממה. הסיבה לכך טמונה בעובדה שגם באוהלים אלו ניתן ליהנות ממיזוג אויר כמו בכל אוהל אחר.

לכן, לפני השכרת אוהל לחתונות למה שלא תחשבו על האופציה השקופה בתחום האירוח? כיום בשמלות הכלה יש משחקי שקיפויות והשכרת אוהל לחתונות שאף הוא שקוף תוסיף לשמחה. שקוף שהאירוע שלכם יהיה מוצלח ולא פחות מכך טרנדי ובעל אלמנטים אחידים. ובינינו – אם חשבתם על התאמת צבע המפיות לחופה למה שלא תתאימו את השמלה לאוהל?

אבל אוהלים אלו אינם מיועדים לחתונות בלבד וכיום ניתן לבצע גם השכרת אוהל למסיבות. רק תחשבו על התגובה של האורחים שמגיעים לאירוע שלכם ורואים אוהל שקוף. אנחנו ממליצים להציב מצלמה בכניסה כי השכרת אוהל למסיבות עושה את ההבדל. גם כאן יהיה  שקוף לכולם שהארוע שלכם לא יישכח במהרה.

אבל לא כל החברות להשכרת אוהלים מאפשרות ליהנות מהפלא ולמזלכם יש חברה אחת שכן. זוהי חברת האחים כץ שמתמחה בהשכרת אוהלים ונחשבת ליצרנית הגדולה של האוהלים בארץ.

אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שעשיתם את ההחלטה הנכונה מסיבה אחת לפחות : לחברה זו מגוון של אוהלים במבחר רב של עיצובים, חומרים וגדלים שמבטיחים אוהלים יציבם וחזקים שיכולים לארח ארועים בכל מקום ובכל זמן.

אוהל שקוף, קירוי בריכה אוהל שקוף במלון קינג דייויד ירושלים, אחים כץ
אוהל שקוף לקירוי בריכה | מלון קינג דייויד ירושלים

מדוע לבחור להשכיר אוהל לאירוע באחים כץ

למעשה, חברה זו אינה מספקת רק את האוהל לאירוע אלא את כל המעטפת : מערכת הגברה ומערכות קירור או חימום בהתאם לתנאי מזג האויר המשתנים ואף המפתיעים. ואל יקל הדבר בעיניכם כי בשנים האחרונות אי אפשר יותר לסמוך על עונות השנה : כבר חוינו על בשרנו גשם בקיץ ושרב באמצע החורף והרבה כביסה שנרטבה.

לכן, בהשכרה של אוהלים מחברה זו אתם מבטיחים לעצמכם את הארוע המושלם בהתאמה לאקלים. אבל זוהי רק ההתחלה כי לחברה זו מוטו ייחודי שמבטיח את הצלחת האירוע שלכם. תמשיכו לקרוא ותדעו למה אתם יכולים לישון בשקט וליהנות מהארוע שלכם כאחרוני האורחים.

מדוע אנחנו שונים מאחרים

הסיבה לכך נעוצה במוטו של החברה שמתאימה את האוהל ללקוח ולא להיפך. ואגב, ברוב חברות ההשכרה האחרות מתאימים את הלקוח לאוהל וזהו לרוב המקור של התסכול. אם תרצו זו ההוכחה הראשונה לכך שהחברה הזו ייחודית ויצירתית במיוחד בדיוק כמו שאמרנו .

לקוחות מרוצים, לא רק בישראל

ואם אתם רוצים רשימת לקוחות מרוצים פשוט צלצלו לזמרת מדונה או לבית הלבן. הסיבה לכך שבביקורם בארץ הם נהנו מהאוהלים של החברה והם לא היחידים – גם משתתפי מופעי האופרה במצדה במהלך השנים נהנו מכך ועוד רבים אחרים.

ותתפלאו אבל כדי להינות כמותם אתם לא צריכים אפילו לקום מהכסא שעליו אתם יושבים. צרו קשר עם אנשי החברה בטלפון, במייל או דרך הרשתות החברתיות והבטיחו שגם הארוע שלכם יהיה מושלם לא פחות.

ובינינו – מה שטוב למדונה, לג'ורג' בוש, לנבוקו, לאאידה ולכרמן יהיה מן הסתם טוב גם לכם.