השכרת אוהלים בקלות

אוהלים

אוהלים לכל מטרה

מתכננים אירוע קייצי, מסיבה בחוץ, אולי כנס חשוב? כל אלו ועוד, מהווים סיבות טובות לחפש אחר אפשרויות הצללה או הגנה, עבור האירוע שלכם. אוהלים גדולים המותאמים לאירועים מסוגים שונים, מהווים פתרון אולטימטיבי לצרכים שלכם ושל האורחים שלכם, ולאתגרים השונים שמעמיד בפנינו מזג האוויר. ניתן כיום למצוא מגוון רחב של השכרת אוהלים עבור סוגים שונים של אירועים, כל מה שצריך הוא לבוא, להתרשם ולבחור.

אוהלים שקופים אוהלים מיוחדים אוהלים מזכוכית

מסיבה, חתונה, כנס, ברית מילה, בר מצווה, יום הולדת, תערוכה ועוד ועוד. כל אירוע שיכול לעלות על דעתכם, יכול להתקיים תחת אוהל. השאלה היא איך מתאימים אוהלים לאירועים לתנאים השונים בשטח?

תנאי השטח כוללים קודם כל את סוג האירוע. רשת צל פשוטה לא מתאימה לאירוע חגיגי כמו חתונה או בר מצווה אבל יכולה להתאים לאירוע של הפעלות ומסיבות עבור עובדי חברה למשל.
מספר האורחים באירוע משמעותי לבחירת גודלו של האוהל, תנאי שטח נוספים כוללים את מקום האירוע. אירוע שנערך על חוף הים ידרוש חיזוק יציבותו של האוהל לעומת אירוע שנערך על מרפסת מרוצפת או בגינה. לבסוף, קיימת כמובן חשיבות מרובה למזג האוויר.

אוהל קירות זכוכית רצפת פרקט | אחים כץ

אם יודעים מראש איזה מזג אוויר צפוי (למשל בקיץ יודעים שיהיה חם), ניתן להתארגן לכך מראש. כשלא יודעים מה צפויה להיות התחזית, אפשר להזמין אוהלים שניתן לסגור ולפתוח אותם בהתאם לאקלים השורר באותו רגע.

כאשר בוחרים את האוהל עבור האירוע שלכם, הוא הופך להיות חלק מהעיצוב הכללי של האירוע. בכנסים למשל, כשהאוהל לרוב משמש כמתחם קבלת הפנים ורשימת המשתתפים, העיצוב יהיה סולידי ורשמי יותר, בצבעים הדומיננטיים השולטים בכנס כולו (בדרך כלל לוגו של החברות או הארגונים המקיימים את הכנס).
אוהל המיועד למסיבת יום הולדת לבני שש עשרה יכול להיות מעוצב בסגנון של מועדון צעיר המתאים לסוג האורחים והפעילויות של האירוע. אוהל עבור חתונה יהיה חגיגי ולבן וכו'. עיצוב האוהל נעשה כמובן על ידי מעצב האירוע כולו בהתאמה עם בעלי האירוע.

אוהלים לאירועים טעם של עוד

אם יצא לכם לחגוג באירועים שונים או אם אתם עצמכם התנסיתם בהשכרת אוהל לאירוע אישי שלכם, ודאי חשתם באווירה אחרת. אווירה שלווה, רגועה, אופטימית אפילו. אנשים רבים אשר התנסו בחוויה של השתתפות באירוע תחת אוהל, בחרו אף הם לערוך את האירועים שלהם כך. עובדה זו מוכיחה כי אוהלים מהסוג הזה תמיד רלוונטיים, ותמיד ניתן לחגוג תחתם שוב ושוב ושוב.

Share Button
אוהלים
5 (100%) 6 votes