השכרת אוהלים בקלות

אוהלי זכוכית

השכרת אוהלי זכוכית

אחים כץ, החברה הגדולה והמקצועית בארץ בתחום השכרת אוהלים מיוחדים  לאירועים מציגה מבחר אוהלים לאירועים משולבי זכוכית.
אוהלי זכוכית של חברת אחים כץ מתאימים לכל סוגי האירועים גדולים וקטנים כאחד. אוהלי זכוכית אידיאליים לקיום אירועים פורמאליים דוגמת כנסים, ירידים ותערוכות וכן, מתאימים במיוחד לעריכת אירועים בעלי תווים של יוקרה, פאר וחגיגיות דוגמת, חתונות, בריתות ובר מצווה.

אוהלי זכוכית מיוחדים

אחים כץ מבצעת תכנון קפדני ומדוקדק של האוהל תוך דגש על הפן העיצובי לצד ההיבט הפונקציונאלי.
האוהלים של החברה קיימים במגוון צורות, גדלים ומשלבים זכוכית – חלקם בעלי קירות זכוכית, חלקם בעלי חלונות, אחרים מתפארים בגג שקוף מזכוכית, ולצד אלו קיימים אוהלים בהם גם הקירות וגם התקרה עשויים זכוכית. השימוש בזכוכית תורם רבות לאוהלים ומספק להם מראה נקי של שקיפות טבעית שיוצרת אווירה של טוהר ורעננות. אור היום חודר בטבעיות דרך הזכוכית, מאיר את החלל באפקטיביות ומאפשר שהייה נעימה במיוחד בתוך האוהל במהלך שעות היום. בחושך, כאשר מופעלת בתוך האוהל תאורה שדואגת חברת אחים כץ להתקין, נראה חלל האוהל חגיגי ומהודר במיוחד גם בהסתכלות מבחוץ.

אוהלי זכוכית
אוהלי זכוכית במרכז ירושלים

אחים כץ – המילה האחרונה בתחום האוהלים

אחים כץ חורטת על דגלה את החדשנות המתמדת ומעדכנת באופן תדיר את העיצובים המיוחדים של האוהלים.
אוהלי זכוכית של החברה זוכים כל פעם מחדש לעיצובים מרתקים שזוכים לביקוש רב בקרב לקוחות המחפשים לקיים אירוע איכותי ברמה גבוהה. אוהל מתומן בעל קירות זכוכית ותיקרה בצורת כיפה בהחלט מעורר סקרנות והתפעלות, כמו שגם אוהל מלבני בממדי ענק עם חלונות זכוכית ותקרה שקופה באופן חלקי נחרט בזיכרונם של המבקרים בו לאורך הזמן. אלו ודוגמאות רבות נוספות לאוהלי זכוכית מקוריים ומעוצבים לאירועים מחכים לכם בחברת אחים עץ.

לאחים כץ מוניטין איתן בתחום אוהלים להשכרה והחברה מוכרת כספקית האוהלים בעלת מוצרים איכותיים ועמידים ביותר.
החברה מספקת אוהלי זכוכית לאירועים עם מקסימום התאמה לסוג האירוע, גודלו ואופיו של קהל היעד ומאבזרת את המתחם בציוד החדיש והמתקדם ביותר: תאורה, מערכות קירור ומיזוג אוויר, מערכת חימום בחודשי החורף הקרים, מאווררים, במות, טריבונות וכו'.

מעוניינים לבצע השכרת אוהלים יפים במיוחד? אוהלי זכוכית בעלי מראה נוצץ וייחודי מחכים לכם אצל אחים כץ – חייגו 08-544126

Share Button
אוהלי זכוכית
5 (100%) 5 votes