אוהל לאירועים בחורף קר

אוהל לאירועים בחורף ובקיץ

אירועים כיום כבר לא מקיימים רק בתוך מבנים ובניינים. כל אירוע חשוב ראוי שיהיה נוצץ, מיוחד, יעיל ומותאם היטב לסוגו ותוכנו. אין פלא אם כך, שרבים שמעוניינים להפיק אירוע פונים לפתרון הנפלא של השכרת אוהל לאירועים בחורף ובקיץ, לפי גודל האירוע המבוקש. כיום תחום השכרת אוהל לאירועים השתכלל והתפתח יותר מאי פעם. חברת האחים כץ מציעה מגוון אוהלים עצום. יכולת התאמתו של כל אוהל לאירועים שונים ולרצונותיו של הלקוח היא גדולה, והוא יכול לבחור בין סוגים שונים, תנאים שונים, אווירה שונה, חומרים שונים, רמת תאורה שונה ועוד. אוהל לאירועים הוא מושג רחב כיום, המכיל בתוכו אפשרויות רבות.

אם החתן והכלה רוצים אוהל לאירועים שיהיה שקוף ומתאים ל-400 איש, הדבר אפשרי בהחלט. אם מפיק של כנס רב משתתפים מעוניין באוהל לאירועים שיהיה אטום, בעל חלונות שקופים ותאורה טבעית, גם זה אפשרי. בעצם לכל אירוע- מקטן ועד עצום- האוהל יותאם באופן אישי ולפי הזמנת הלקוח תוך ייעוץ צמוד של החברה.

אוהל לאירוע

קר בחוץ, חם בפנים

ישנם אירועים שמתוכננים לחורף, בין אם מרצון ובין אם בלית ברירה. אחד החששות אשר עולים לפעמים כאשר מתכננים אירוע חורפי הוא הקור הנלווה והחשש שהאורחים לא יעמדו בכך, במיוחד כאשר האירוע מתוכנן להתקיים באוהל בחוץ, ולא בין קירות בטון. חברת האחים כץ חשבה על פתרון אשר יאפשר עבור לקוחותיהם הנאה ומובטחת ותנאים טובים גם בימים קרים כאלו וכיום ניתן להשכיר אוהל לאירועים בחורף בלי שום בעיה. האחים כץ מציעים ללקוחות המעוניינים אוהל לאירועים בחורף עם יחידות חימום אוויר אשר פועלות על נפט או על סולר ואשר לא מדיפות כלל ריח בעת השימוש. יחידות אלו ניתנות להשכרה ואף לרכישה, לפי רצון הלקוח. הן מוצבות מחוץ למבנה או לאוהל והאוויר החם מוזרם פנימה דרך שרוול מיוחד, המספק לחלל הרגשה חמימה ונקייה. ניתן לשימוש במבנים, אוהלים, חממות ואולמות. ההתקנה מתבצעת לפי תקן הבטיחות של כיבוי אש.

לפרטים והשכרת אוהלים לאירועים בחורף התקשרו אלינו – 08-8551287