איך לבצע אירוע באוהל ולצמצם סיכוי להידבק בנגיף

 

לחגוג אירוע באוהל לאירועים שתפור עליכם

 

באוהל לאירועים, לעומת במבנה סגור, אנשים רבים מרימים גבה כאשר הם נדרשים בהכרעה היכן לקיים  את האירוע. בעוד מבנה סגור נחשב לאופציה הבטוחה והסולידית, מגלים לנו בעלי הניסיון, שדווקא אוהלים לאירועים המודרניים הם שמתבררים כחוויה שמרחיבה את הלב, המעוררת בנו תחושות חיוביות וחזקות של ביחד, ומעודדת קירבה והנאה..

 

אינטימיות במיטבה

 

יש סיבה שאוהל לאירועים מקבל את כל הקרדיט הזה שעובר גם מפה לאוזן אצל חברים ושכנים. האוהל נותן מחסה נגיש ואיכותי בכל אירוע שניתן לחשוב עליו. אוהל לאירוע מקדם אותנו אל עבר אירוע אינטימי, לבבי, מחמם, סימפטי ומעל לכל – שיתופי ברמה אחרת.

כאנשים חמים, עם ישראל כולו מעריך במיוחד את הבצוותא. אותה תחושה של להיות ביחד ולהרגיש נינוחים ובטוחים היא דבר שלא יסולא בפז עבור כל אורח ותורמת לשייכות שעושה אותנו שבעי רצון ומסופקים מכך שהגענו לאירוע זה.

 

 

החגיגיות של אירוע באוהל

 

אוהל לאירוע מעוצב ומתוכנן למטרת התקהלות וחגיגה. מעבר לכך, האוהל מהונדס לפרטי פרטים כדי שכל אורח יחווה אירוע מיוחד ומשודרג שכולל את מיטב האביזרים..

כדי ליצור את האווירה בה אירוע באוהל היא חוויה שכל אחד ישמח להגיע אליה.  ­

ניצור נקודות עניין (או אטרקציות) בתוך האוהל. זו יכולה להיות עמדת דיג’יי בחתונה, במה משוכללת באירוע הייטקיסטי, ולעיתים מזנון עם אוכל גורמה.

 

מיזוג אוויר משוכלל לפי תקן

 

כדי להוסיף עוד מימד של נעימות והנאה, כחלק נוסף מהאטרציות והשדרוגים אותם אנו שמים באוהל לאירוע, באפשרותינו להציג גם מערכת משוכללת למיזוג אוויר, קירור וחימום משולבת בטכנולוגיית HVAC.

מערכת בקרת האקלים והמיזוג העוצמתית מתפקדת כיחידת מיזוג האוויר היחידה שתצטרכו, ומעניקה משב רוח רענן לכל אורח בכל נקודה ונקודה ברחבי האוהל.

 

אירוע מוגן מנגיף הקורונה

 

כידוע, בימינו קיים החשש מהידבקות בנגיף הקורונה בצל התקהלות. חשוב לציין שאוהלים לאירועים הם גמישים ומגיעים במערכים בהם אתם קובעים את מספר המשתתפים. התקהלויות של פחות ממאה איש למשל, אפשריות בהחלט כשמדובר באוהל המתוכנן לפי גודל האירוע.

אפשר גם לסמוך על מערכות מיזוג וטיהור אוויר לפי תקן בינלאומי השומרות על אוויר נקי המתחדש כל הזמן.

בגלל העובדה הפשוטה שאתם הם אלו שבוחרים היכן להקים את האוהל במקום שבו התנאים יציבים ואין רוחות או גירויים לאורחים, תוכלו לקיים את האירוע בבטחה, ולדעת שאנו עושים את כל המאמצים כדי לצמצם כל סיכוי להידבקות, לשמור עליכם באווירת האירוע בניטרול של כל החששות, ותוך דאגה רבה לבריאותם של באי האוהל..

 

 

למגזר העסקי, הפרטי והציבורי

 

האוהלים שלנו בעלי מוניטין וניסיון והוכיחו עצמם שוב ושוב באירועים אצל כל המגזרים, בין אם כנסים או תערוכות, בין אם מסיבות ובין אם חתונות. בר או בת מצווה, יומולדת ואחרים. אוהל לאירוע נותן לכם מענה מקיף, גמיש ובטוח לאירוע הגדול הבא שלכם.