אוהל מותאם לאירועים

אירועים ארעיים עם אחים כץ
אירועים ארעיים עם אחים כץ

אוהל לאירועים משמש כפתרון שיכול להוות גם סוג של אטרקציה לאירועים בלוקיישנים יוצאי דופן וכן כהגנה מפגעי מזג האוויר.

השימוש באוהל לאירועים צובר יותר ויותר תאוצה עם השנים. מדובר בפתרון נח הנותן מענה לבעיות שעלולות להתהוות באירועים ושמחות. השימוש באוהל יהיה לרוב עבור חתונות- מדובר באירוע רב משתתפים ויש לדאוג לנוחות המשתתפים, יחד עם הרצון של החתן והכלה לצאת מהמסגרת ומהאולם המקובע.

אוהל לאירועים נותן מענה למקרים מסוימים:

  • מיקום לא שגרתי. רבים מהזוגות היום אוהבים להפתיע ולהתחתן במקומות לא שגרתיים ומוסדרים. לעיתים מדובר ברצון לייחודיות ומקוריות, לעיתים מדובר במקום שהוא סנטימנטלי, בעל ערך רגשי לזוג המתחתנים, ולעיתים מדובר בשיקול פרקטי כמו חיסכון בתקציב. חתונות שמתקיימות בחורשות, בשדה שבמושב חקלאי, בדיונות הסמוכות לחוף, או בחצר האחורית של המשפחה. בכל המקרים מדובר במקומות שאינם ערוכים לאירוע רב משתתפים. כאן עולה הצורך בהסדרת מקומות שהייה וישיבה, לדאוג לנוחות המשתתפים באירוע.
  • מזג האוויר- ברוב עונות השנה מזג האוויר אצלנו הוא חם ובמקומות מסוימים גם לח. בחודשי החורף יש חשש לגשם ורוחות חזקות. אוהל האירועים משמש כמחסה מלמעלה ומהצדדים מפני פגעי מזג האוויר. כיום יש אפשרות למיזוג או לקירור של האוהלים בהתאם לצורך. מדובר אמנם במבנה ארעי ביותר- אך שוכני האוהל ייהנו מטמפרטורה אידיאלית ממש כמו באולם סגור, ללא קשר למזג האוויר השורר בחוץ.

השכרת אוהלים לחתונות

בנוסף, האוהל מעניק תחושה של פנים וחוץ יחד. ניתן ליהנות מהטבע, אך יחד עם זאת להתפנק בתוך מבנה בעל טמפרטורה מווסתת שמותאם לישיבה ולשהות נוחים באירוע.

קיימים דגמים שונים של אוהלים

כדי לענות על מגוון הצרכים. מאוהל סגור מכל צדדיו. כאשר קיימות אפשרויות ביניים נוספות כמו פתחים ללא "דלתות" וכך הלאה.

השימוש באוהלי אירועים הם לרוב עבור אירועים רבי משתתפים. ניתן להשכיר אוהלים במבחר גדלים (באורך וברוחב). אם יש צורך, ניתן גם לחבר מספר אוהלים יחד למתחם גדול יותר.

אוהלי האירועים מעוצבים בצורה נאה. לא מדובר במראה מגובב של יריעות שחוברו יחד. האוהלים נאים ומושקעים ובהחלט מתאימים לאכסן בתוכם שמחות ואירועים מכובדים.

רוב החברות להשכרת אוהלים מציעות כיום גם שירותים נלווים. מלבד ההקמה והפירוק כמובן, ניתן להוסיף לאוהל אביזרים מתאימים: במות, שולחנות, כיסאות, פינות ישיבה וכו'. ישנם כאלו שמספקים שירותי עיצוב למיניהם, וחלקם מציעים גם שירות מזון, כמו ברים למיניהם ואף קייטרינג.

מכיוון שמדובר במבנה ארעי, חשוב לעבוד עם חברה מקצועית שמקפידה על שמירת נהלי הבטיחות. האוהלים מורכבים בצורה שמותאמת להרכבה ופירוק תמידיים. חשוב רק לוודא כי הקמת האוהל אכן נעשית על ידי אנשים עם ניסיון בתחום, ורצינות הראויה.

אין ספק כי אוהל לאירועים יכול לשדרג את האירוע בצורה משמעותית.