אוהל ממוזג לאירועים – למה זה כדאי?

המון אנשים בוחרים לערוך את האירוע שלהם דווקא בשטח פתוח. השימוש באוהל מאפשר לנו יצירת אירוע בטוח ומוגן מתנאי מזג אוויר חמים מדי, גשם או תנאי מזג אוויר אחרים שפחות רצויים לאירוע שאנו מארגנים…

הסיבה העיקרית היא ששימוש באוהל מאפשר להקים אירועים בתנאים שלנו ולפי צרכינו ובכך נותן מענה מעולה לכל אירוע שניתן לחשוב עליו.

בעת השכרת אוהלים לאירועים, האוהלים מגיע עם חלל פתוח שיכול להכיל כמה אנשים שצריך לאירוע, כאשר ניתן להקים את האוהל בכל מרחב פתוח מחוץ לבית שעובד בשבילכם.

יותר מזה, האם ידעתם שקיימת האפשרות להוסיף מערכת מיזוג לאוהל שלכם?

מערכת מיזוג מסוג HVAC מאפשרת לכם יותר יתרונות ממה שניתן לחשוב עליהם.

בקרת טמפרטורה לאוהלים

אוהל ממוזג יאפשר לכם בקרה קפדנית על הטמפרטורה באוהל ויתן לכם את הטמפרטורה המושלמת לצרכים שלכם. בחורף כשהאוהל קר מאוד ובקיץ כשאוהל חם מדי ניתן להגיע לטמפרטורה מדויקת בלי קשר למה שמתרחש בחוץ.

האורחים ירצו להישאר עוד ועוד

השכרת אוהלים ממוזגים תאפשר לכם נוחות שאין שווה לה בלי קשר לסוג האירוע. אורחים שנוח להם נשארים יותר באירוע וזאת עובדה.

האוכל נשמר לאורך זמן ובריא יותר

מערכת מיזוג אוויר מדויקת עוזרת למנוע בעיות בריאותיות הנוגעות לאוכל כי היא שומרת עליו בדיוק בטמפרטורה המתאימה לו. מצגי אוכל מיוחדים הכוללים קרח, אדים או פיסול באוכל נשמרים באוהל בצורה מושלמת ומוסיפים לאירוע נופף יוקרתי לאורך זמן.

השכרת אוהל לאירוע

אוהל פתוח או סגור לבחירתכם

אם חשקה נפשיכם בחלל פרטי עם פרטיות, ישנה תמיד האפשרות של הוספת קירות לחלל האוהל המעניקים הרגשה של חלל פנים פרטי. פעם, אפשרות זו היתה חוסמת את זרימת האוויר, אך החדשות הטובות היום הן שבגלל המיזוג באוהל ניתן להמשיך ולהנות מחלל נעים וממוזג אפילו כאשר האוהל סגור.

בקרת לחות

ואו נודה בעובדה שבארץ ובעיקר בקיץ קיימים אחוזי לחות גבוהים. אף אחד לא אוהב להזיע, בעיקר כשיש בכך סיכון בריאותי וסיכוי להתפתחות עובש ולחיידקים שכדאי ורצוי למנוע. מערכת המיזוג של האוהל עוזרת למנוע תרחישים אלו ומשאירה את הלחות מחוץ לחלל האירוע.

איוורור מתאים

בלי קשר לגודל האוהל שתבחרו, מעבר לבקרה על חום וקור, חשוב לדאוג לאיוורור מתאים של המקום שחשוב במיוחד ברגע שהאירוע מגיע לשיאו ומתמלא באנשים בכל פינה.

אז האם אוהל ממוזג הוא עדיף?

כשמדובר באירוע מוצלח, בדיוק כפי שאיננו מתפשרים התאורה או על הדקורציה, בהחלט כדאי שלא להמעיט בערך האוהל הממוזג שהופך בקלות את האירוע שלכם לאירוע נעים ואיכותי המתאים בדיוק  לצרכים שלכם.