איך לקיים אירוע באוהל חורף בזמן הקורונה?

מדינת ישראל נמצאת בעיצומו של אחד המשברים הגדולים בתולדותיה. משבר הקורונה, כידוע לכולנו, הותיר רבים בפני שוקת שבורה – סגר, עסקים קורסים, אנשים שיוצאים ונכנסים לבידוד. וכל זה עוד לפני שהגיע החורף, אשר מעלה את החשש לתחלואה גדולה עוד יותר.

אלא שבסופו של דבר, החיים יצטרכו להימשך בצורה כזו או אחרת, ואחד הענפים שצריכים לבצע את ההתאמות הגדולות ביותר בזמן הקורונה הוא ענף האירועים, אשר נתון למגבלות רבות ומשתנות.

אחת השאלות הבוערות היא כיצד ניתן יהיה לקיים אירועים המוניים בתקופת החורף בצל מגיפת הקורונה. התשובה לכך טמונה בתחום שהחל להתפתח והפך לטרנדי עוד לפני תקופת הקורונה. כעת הוא יהפוך לפתרון האידיאלי להגבלות ולריחוק החברתי הנדרש.

השכרת אוהלים לאירועים מספק מענה מושלם להגבלות של משרד הבראות ומאפשר לקיים אירועים גדולים וקטנים גם בתקופת החורף.

היתרונות של השכרת אוהלים לאירועים בתקופת החורף הם:

  • עלות נמוכה יותר מהשכרת מבנה או אולם
  • אפשרות לחלק את האירוע בקלות לקפסולות – הקמת מספר אוהלים קטנים
  • ניידות – האירוע יכול להתקיים היכן שתבחרו, ובמידת הצורך גם ניתן להעתיק אותו בקלות למקום חלופי. גם אם מדובר באירוע שאורך כמה ימים, ניתן לקיימו בלוקיישן חדש ביום שלמחרת
  • ניתן להתאים את האכסניה, כלומר את האוהלים, לגודל האירוע. בין אם מדובר באירוע גדול או מצומצם – אוהלים להשכרה מספקים מגוון אפשרויות
  • אירועים באוהלים מאפשרים הנגשה ליציאה קלה ונוחה לאוויר הפתוח
  • ניתן לקיים חלקים מהאירוע במקום סגור וחלקים ממנו בחוץ

חשוב להבהיר כי כאשר מדברים על אוהלים לאירועים, אין מדובר כמובן באוהלי קמפינג. חברה רצינית של אוהלים להשכרה מספקת ללקוחותיה אוהלים מחומרים איכותיים, אשר יכולים להיות מרווחים, נעימים ובתקופת החורף גם מחוממים.

האחים כץ – המובילים בארץ בהשכרת ומכירת אוהלים לאירועים

חברת האחים כץ היא החברה המובילה בארץ בתחום של השכרה ומכירה של אוהלים. האחים כץ פועלים בתחום מאז שנת 1983 ומספקים מגוון אדיר של אפשרויות: אוהלים שקופים, אוהלים אטומים, אוהלים בעלי חיפוי PVC, אוהלי זכוכית, אוהלים המספקים פתרונות קירוי והצללה ועוד.

חברת האחים כץ מספקת שירותים נלווים לאירועים באוהלים כמו מיזוג וחימום, הקמת במות, השגת אישורים והפקת האירוע. עם האוהלים האיכותיים של האחים כץ ניתן לקיים אירועים, הופעות, כנסים, חיפוי בריכות, אחסון ועוד מגוון שימושים.

חברת האחים כץ עבדה הן עם המגזר הציבורי והן עם המגזר הפרטי: משרדי ממשלה, חברות ענק, עיריות, חברות הפקה מובילות, אולמי אירועים ואנשים פרטיים. לקראת תקופת החורף וכשברקע מגבלות הקורונה, אין דרך טובה יותר לקיים אירוע מאשר בהשכרת אוהלים של האחים כץ.