מתכננים אירועים לאחר תקופת הקורונה? אוהל לאירועים הוא הבחירה המנצחת

אמנם הקורונה עוד לא נעלמה מחיינו אבל לאט לאט אנחנו מתחילים לראות יותר ויותר מגבלות אשר מוסרות. כי אין מה לעשות, חייבים איכשהו להמשיך בשגרה לצד שמירה על הנחיות והמנעות התפשטות נוספת של הנגיף.

כמו שדברים רבים שנסגרו בזמן הקורונה חוזרים לשגרה, אז כך גם קיום אירועים שונים ואנו נקווה כי מספר האנשים היכולים להתכנס ילך ויעלה עם הזמן.

אז נכון, אומרים שהכי חכם זה לעשות אירועים תחת כיפת השמיים כי כביכול יותר בטוח באוויר הפתוח, אבל מזג האוויר בישראל לא מאפשר זאת והפתרון הטוב והכלכלי ביותר הוא הקמת אוהל והוא המתאים ביותר לקיום אירועים לאחר תקופת הקורונה.

שמירה על הנחיות הקורונה לאירוע באוהל

חשוב מאוד לשמור על הנחיות הממשלה למניעת התפשטות הקורונה גם כאשר מקיימים אירוע בתוך אוהל. דבר ראשון יש לדאוג שמספר המתכנסים יהיה בגדר המותר באותה העת. אם קיימים דוכני אוכל, דוכני מציגים, אזי חשוב לשמור על מרחק 2 מטר בתור לאותו הדוכן. נותני השירות והאורחים יהיו מחוייבים לחבוש מסכה. לצורך ההגיינה, יש לדאוג לפזר אלכוהול ג'ל זמין לבאי האירוע כדי שיוכלו לחטא את הידיים מעת לעת.

חם עם מסכה? אין מה לדאוג

חברה מקצועית להקמת אוהלים יודעת להתקין מיזוג מספק העומד בתנאי מזג אוויר חמים מאוד. כך, אם אתם דואגים שתסבלו מחום עם המסכה בזמן האירוע, הסירו דאגה מליבכם כי הולך להיות לכם קריר ונעים.

מעבר למיזוג באוהל ישנם אביזרים שונים שניתן להוסיף כאשר עושים אירועי באוהל לאחר תקופת הקורונה. ישנה אפשרות להשכיר במות, הגברה ותאורה, שולחנות וכסאות, שמשיות, גנרטורים ועוד מגוון גדול של ציוד שמתאים לאירועים באוהל.

בחרו באוהל איכותי לקיום אירוע

כאשר בוחרים אוהל לאירוע צריך לדעת שאתם בוחרים בספק מנוסה בתחום שיוכל להתאים לך את האוהל המתאים ביותר עבורכם ואיכות האוהל תהיה הטובה ביותר.

לחברה המנוסה בהקמת אוהלים איכותיים לאירועים יש את הידע הדרוש בהקמת אוהל בטיחותי שבנוי עם חיזוקים בצורה מקצועית ואשר מסוגל לעמוד במצבי מזג אוויר קיצוניים. חברת האחים כץ מתמחה מזה שנים רבות בהקמת אוהלים לאירועים ולכל מטרה: אירועי חברה, אירועים פרטיים, כנסים, תערוכות, אוהלי אבלים ועוד. הלקוח יכול לבחור בליווי של מהנדס מטעם החברה לצורך הקמת האוהלים.

האוהלים של האחים כץ עשויים מהחומרים הטובים ביותר וישנם אוהלים בגדלים וסגנונות שונים. לקוחות רבים כגון: מפיקי ארועים ידועים, מארגני תערוכות וכנסים, חברות ותאגידים גדולים, בתי חולים ומוסדות ממשלתיים בוחרים באחים כץ להקמת האוהל לאירוע בזכות השירות, האיכות, המקצועיות והאמינות.

אז אם אתם מתכננים להרים אירוע באוהל לאחר תקופת הקורונה, אתם מוזמנים לדבר עם המומחים לאוהלים של האחים כץ ואנחנו נשמח לשרת אתכם.