אירוע באוהל משפחתי

לקיים אירוע מרשים, היכן שרק תרצו, ולעשות זאת בהוצאה כספית לא גבוהה. יש דבר כזה? בהחלט! הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי קיום אירוע באוהל משפחתי, אשר יתאים לצרכים שלכם.

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מגלים כי השכרת אוהלים לאירועים זו דרך נפלאה להפקת אירועים מרשימים מכל הסוגים. החל מאירועים רבי משתתפים כמו כנסים, הרצאות, סדנאות, דרך אירועים משפחתיים כמו חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ימי הולדת או סתם מסיבות.

אירוע באוהל משפחתי היכן שרק תרצו

השכרת אוהלים לאירועים משפחתיים הפכה להיות אלטרנטיבה מצוינת לגני האירועים היקרים, אשר כיום גם כבולים להגבלות קשות על ידי המדינה בשל תקנות הקורונה.

היתרון הגדול בקיום אירוע באוהל משפחתי הוא שניתן לקיים אותו היכן שרק תבחרו. בין אם זה בחצר ביתכם או בחיק הטבע, כמות האפשרויות היא בלתי מוגבלת.

עם אוהלים להשכרה ניתן לקיים אירוע משפחתי מפואר ומתוכנן בקפידה, אך הם גם מספקים פתרון אידיאלי עבור אירוע בדקה ה-90 אשר דורש הפקה מהירה בהתראה קצרה.

סוגי אוהלים להשכרה לאירוע משפחתי

ישנם שני סוגי אוהלים עיקריים אשר מתאימים לאירוע באוהל משפחתי. אוהלי מסגרת הם אוהלים עם שילדה חזקה המורכבת מצינורות ומחברים. הגמישות הגבוהה שלהם מאפשרת לקיים אירוע בהתאמה אישית, גדול או קטן. אוהל מסגרת יכול להיות בצורת ריבוע, למשל בממדים של 30 על 30, או בצורה מלבנית של 40 על 80.

סוג נוסף של אוהלים לאירועים של הם אוהלים עם שפיץ. אלו הם אוהלי מסגרת שעברו מתיחת פנים המאפשרת ניידות ואחסון במהירות הבזק. קל מאוד להקים אותם בזכות מספר חלקים מינימלי שניתן להרים תוך זמן קצר ועם כוח אדם ומשאבים מועטים ביחס לאוהלים אחרים.

גם ההתקנה והפירוק קלים הרבה יותר ולכן כל שינוע או משלוח הוא פשוט יותר ובעלות נמוכה יותר. הסיבות שצוינו לעיל הופכות את אוהלי השפיץ ליעילים במיוחד עבור אירוע משפחתי ספונטני.

אוהלים להשכרה של האחים כץ

חשוב לדעת כי עם האוהלים של האחים כץ ניתן לחגוג את כל סוגי האירועים ובכל גודל – מאירוע של עד 100 איש לאירוע של עד 500 איש. לכל אירוע ניתן להוסיף ציוד נלווה של שולחנות, כיסאות, גנרטורים, יחידות מיזוג, במה, בר מרענן, תאורה, צלם ועובדים שיעזרו להפוך את האירוע למושלם.

חברת האחים כץ פועלת בתחום השכרת האוהלים מזה עשרות שנים ומציעה שילוב של האוהלים האיכותיים ביותר עם המחיר האטרקטיבי ביותר. להפיק אירוע באוהלים זה מקצוע והאחים כץ יודעים לעשות זאת טוב יותר מאשר כל אחד אחר.