אירועים באוהלים – בגלל המחיר ובגלל הגמישות

חורף. אולמות האירועים סגורים וגם ככה מגבלות הקורונה לא מאפשרים התקהלויות. זה הזמן להכיר עולם הולך וגדל של אירועים באוהלים – הדרך הטובה ביותר לשמור על אווירה של אירוע מיוחד מבלי לשלם על כך מחיר מופקע.

השכרת אוהלים לאירועים הפכה להיות טרנד נפוץ עוד לפני הקורונה. סגירת אולמות האירועים חיזקו עוד יותר את המגמה. אירוע באוהל מאפשר קיום אירוע מצומצם (וגם אירוע גדול לכשיתאפשר) שמספק תחושה חמימה של אולם, אך עם אפשרות לצאת בקלות לאוויר הפתוח.

אירוע חם גם בחורף קר

גם בתקופת החורף ניתן לקיים אירועים באוהלים בחיק הטבע באמצעות אוהלים חזקים ואטומים לגשם, המאפשרים קירוי, חימום ושמירה על אווירה חגיגית.

היתרון הגדול ביותר של אירועים באוהלים הוא המחיר. הלקוחות מקבלים אירוע יוקרתי בעלות נמוכה ותועלת גבוהה. הובלה, התקנה, הפקה וציוד נלווה – כולם מגיעים יחד בחברת אוהלים שמכבדת את עצמה. החיסכון לעומת אירוע באולם או בגן אירועים הוא עצום, אך התחושה היא מיוחדת וחמימה בהרבה.

אירועים מרהיבים של חתונות, ימי הולדת, כנסים, ימי כיף של חברות והשתלמויות מקצועיות יכולות להתקיים בכל עונות השנה – כן, גם בחורף – במגוון לוקיישנים. אירוע במדבר יהודה? אפשרי. במעמקי יער? בוודאי. אולם אירועים נייד בחצר הבית? תענוג. הניידות והגמישות של אוהלים להשכרה מאפשרות להמציא את עולם האירועים מחדש.

האחים כץ – אוהלים של מקצוענים

חברת האחים כץ היא המובילה בתחום השכרת האוהלים ללא מתחרים. היא מדורגת ראשונה באיכות ובמגוון האוהלים, במחיר הנמוך והאטרקטיבי ביותר, ובשירות שהיא מספקת. מאז 1983, נותנים האחים כץ שירותי השכרת אוהלים לאירועים, כולל אפשרות להשכרת ציוד נלווה והפקת האירוע בעצמם.

האחים כץ הם בעלי ניסיון במגוון רחב ביותר של אירועים. החל מחתונות ענק בטבע, דרך כנסים מקצועיים ועד אירועים מצומצמים. ברזומה שלהם מופיעים אירועים של המגזר הציבורי כמו משרדי ממשלה ועיריות, וכן אירועים פרטיים של חברות, חברות הפקה מובילות ואנשים פרטיים שרוצים אירוע בלתי נשכח.

ייעוץ חינם ותו סגול

בתקופת החורף מומלץ מאוד לערוך אירוע באוהל, כאשר בתכנונו ניתן ליצור קשר לייעוץ חינם של חברת האחים כץ שתסייע לכם להרים את האירוע האידיאלי. בחברה מציעים מגוון רחב של אוהלים אטומים, אשר יאפשרו לכם להתמודד עם כל סוגי מזג האוויר. גם התו הסגול וההתמודדות עם הגבלות הקורונה היא מומחיות שנצברה בחברה בעקבות אירועי 2020.

האחים כץ מאמינים בערכים של יושר, הגינות ומקצועיות כמובן שמירה על התו הסגול. הלקוחות הם החשובים ביותר – ההנאה שלהם היא ההנאה של האחים כץ.