איך לבחור מיקום מנצח עם אוהל לאירועים?

 

כמו כל אירוע מוצלח, תכנון אירוע עם אוהל לאירועים דורש תכנון מקדים

יש חשיבות רבה לניהול אירועים כמו חתונות, מסיבות, מופעים, טקסים, כנסים, חגיגות וועידות או כל אירוע אחר החשוב לנו. כך תבטיחו חוויה יוצאת דופן. לכן כדאי ומומלץ להתאים את האוהל למיקום שלכם…

אוהל לאירוע

 

רוצים אירוע באוהל? מה הם השיקולים הנפוצים בבחירת מיקום מנצח 

 

תקציב

 

השיקול מספר אחת הוא ללא ספק התקציב. עלות האירוע תשפיע על בחירת האירוע שלכם יותר מכל דבר אחר ועושה את ההבדל האדיר בין אירוע יוקרתי ונוצץ לבין אירוע סטנדרטי וטיפוסי.

אוהל גדול או אוהל קטן, אוהל עם תמיכה בטכולוגיה, אוהל גמיש או אוהל קשיח, אוהל מעוצב ומפואר או אוהל פונקציונלי נטו.

 

צ’קליסט

 

עשו לכם צ’קליסט של דרישות הרבה לפני ההשקה של האירוע. חשבו האם יש צורך בתכנון מלמטה למעלה הכוללת בחירת מיקום מתאים לארגן את האירוע מכל הבחינות: טכנית, לוגיסטית, הווי, תלוי באופי האירוע..

 

סביבה

 

בחירה נכונה של מיקום יכולה להשפיע על האירוע לטובה או לרעה, ואנו רוצים לוודא שבחרנו את המיקום הנכון ביותר לאירוע.

 

אופי האירוע

 

אירוע נוצץ או אירוע רשמי, אירוע שגרתי או אירוע של פעם ב 40 שנים. ישנו אוהל להשכרה המתאים עיצובית לכל סוג של אירוע.

 

כמות האורחים

 

כמה אנשים או עובדים מוזמנים לאירוע. אם מדובר במספר גדול במיוחד, רצוי שבחירת המיקום תאפשר זרימה חלקה פנימה והחוצה מהמתחם..

 

חניה – לא לשכוח את דרך ההגעה לאירוע. רבים מן האורחים יעדיפו מקום שבו ישנה חניה מסודרת עם גישה קלה למגוון סוגים של אורחים.

.

 

פעילויות באירוע – האוהל המתאים ביותר לאירוע תלוי באופי הפעילות הנעשית בתוכו. בין אם רחבת ריקודיים ועמדת דיג’יי, במות, או מערך שולחנות וכסאות , צריך לדעת לבחור את האוהל שיכיל את האירוע על הצד הטוב ביותר.

 

 

אם אפשר לדמיין את זה – אפשר לבנות את זה

 

לכל אירוע יש את האוהל המתאים לו.

בבואנו לבחור את האוהל המושלם לאירוע נתחשב בכל הגורמים כדי לבנות תמונה של האירוע. אם

בכל אירוע מנצח ישנם שיקולים מכריעים לגבי איך לארגן אותו. בחירה נכונה של אוהל לאירועים נגזרת מכל אלה ותהפוך את האירוע שלכם למוצלח במיוחד שלא תשכחו. תוכלו להתאים אישית את האוהל לטעמכם ולטעם האורחים או העובדים ביתר קלות עם מגוון עצום של אוהלים לאירועים הזמינים עבורכם.