איך לבחור את האוהל הנכון לבר מצווה או בת מצווה

 

מזל טוב! בשעה טובה הבן או הבת הגיעו למצוות.  סימנטוב ומזלטוב והשמחה בעיצומה. הבן או הבת הניחו תפילין, קראו את התורה. ועכשיו, לכבוד הגיעו למצוות, הגיע זמן החגיגה האמיתית.

בין אם בעלייה לתורה או מסיבה מטריפה, לחגוג את אירוע באוהל לאירועים היא בחירה שתאפשר לכם גמישות בעלויות ועדיין לתת את ההרגשה של אירוע מושקע מהמעלה הראשונה.

אוהל לאירוע

 

חגיגה בתוך אוהל לאירועים

חגיגת בר מצווה או בת מצווה עם אוהל לאירועים היא דרך מיוחדת ויוקרתית לחגוג אירוע חשוב של פעם בחיים. אוהל מרווח, ללא עמודים מפריעים, מספק לכם את הסביבה המוגנת והנעימה ביותר לחגיגה מיטבית של האירוע שלכם בכל מזג אוויר ובכל תנאי שטח.

 

באווירה חילונית או מסורתית?

מיד אחרי הטקס המתקיים בבית הכנסת, מתחילה החגיגה.

בין אם מדובר במשפחה חילונית ובין אם מסורתית, ניתן לחגוג את האירוע בחצר בית הכנסת או באווירה חילונית לגמרי במיקום אחר. בכל מקום בו תרצו לערוך את החגיגה עם בני המשפחה, ניתן להקים את האוהל המושלם בשבילכם.

 

אוהל מעוצב

אוהל לאירועים המעוצב לפי הסטדנרטים הגבוהים ביותר, עם קישוטים ובידור, מאפשר להפיק אירוע רציני בתוך האוהל. מגוון רחב של אוהלים חגיגיים לאירועים. אירוע חלומות או אירוע צנוע, אירוע לפי נושא מסוים לחילונים שבינינו, מכבד וצנוע, או כל סגנון שתבחרו.

 

בטיחות מעל הכל

כמו בכל אירוע חגיגי הנערך באוהל. פן חשוב ביותר בבחירת אוהל לחגיגה בן או בת המצווה הוא בטיחות. אוהל לאירועים צריך להיות אוהל בטיחותי העומד בתנאים קפדניים ומחמירים למניעת בעיות והפתעות. אוהל לאירועים העומד בתקן של מכון התקנים שם דגש על בטיחות כמו על מצוינות.

חשוב להבהיר שכל אירוע מוצלח תחילתו בתכנון קפדני ביותר. כך גם בבת מצווה או בבר מצווה. בליווי ופיקוח של מהנדס, אנו מכינים לכם את האוהל התפור למידות האירוע שלכם והאורחים בתכנון קפדני הלוקח בחשבון תנאי שטח, מזג אוויר, מיקום ועוד פרמטרים העוזרים להבטיח אירוע מאורגן ומכובד, שלא יישכח.

 

בתקציב הנכון

אוהל לאירועים לבר או בת מצווה ניתן להקים בעלויות גבוהות או נמוכות, תלוי בכמה תרצו שהאירוע שלכם יבלוט. אם חשקה נפשכם באירוע מפואר, האוהל יכול להכיל אלמנטים נוספים שיעזרו לכם להפוך את האירוע להכי-הכי. מזגן מחמם, תאורה משוכללת ויפה, במה מכובדת ומקומות ישיבה מסודרים. כולם ניתנים להתאמה אישית לשדרוג האירוע שלכם והפיכתו לחגיגי הרבה מעל המצופה.

 

חברת מקצועית עם ותק וניסיון בלבד

 

בבואכם לבחור אוהל לאירועים באירוע חגיגי כמו בר מצווה או בת מצווה, כדאי ורצוי להסתמך אך ורק על חברת השכרת אוהלים ותיקה, מקצועית ומנוסה. חברה שנותנת שירות מעולה, תורמת מניסיונה לאירוע המיוחד ומציגה חדשות ומצויינות בהקמת אוהל לאירועים.