השכרת אוהלים מרהיבים לאירועים – כל אירוע והאוהל שלו

כל אירוע הוא מיוחד, כך גם באוהלים.  האוהלים שקיימים היום מעוצבים בדיוק לפי צורכי האירוע ומתחשבים בסביבה ובמספר האנשים. מרגע שהבנתם מה מטרת האירוע ויש לכם חזון ברור, היום זה כבר לא סיפור, השכרת אוהלים בתצורה המתאימה לאירוע  קיימת והאוהל רק מחכה שתבחרו בו.

כדי לעזור לכם בבחירה, כדאי להתחשב בצורות האוהלים הפופולריים בבחירת האירועים

אוהל עמודים קלאסי

אוהל המתאפיין בקלות משקל ועלות נמוכה. אוהל על עמודים מושלם למסיבות ואירועים בסופי שבוע.

,בין אם עבור יקיריכם ובין אם לכלל העובדים בארגון,

כולנו אוהבים אירועים מדי פעם. לכן, במצב בו עליכם לארגן אירוע בתדירות לא גבוהה ועדיין ליהנות מאירוע חוויתי

מרגיע ומגוון,,

השכרת אוהלים על עמודים היא אפשרות מעולה לאירועים פרטיים המתאימה גם בחצר הבית הפרטי ולכל ארגון. מעולה לאירועים מזדמנים וגם לסולידיים המעוניינים לארגן כנס חוויתי אך מתוכנן בקפידה..

אוהל עמודים הוא אוהל חזק ועמיד ומגיע עם קיר או בלי.

 

אוהלי מסגרת

 

אוהלים עם שילדה חזקה המורכבת מצינורות ומחברים. הגמישות הרבה הגלומה בשיטה זו מאפשרת השכרת אוהלים לאירועים וחגיגות בכל גודל שתרצו, עם יכולת התאמה אישית.

בין אם אוהל בצורת ריבוע כמו 30 על 30 או בצורה מלבנית 40 על 80 .

אפשר להרגיש בטוחים בזכות אוהל מסגרת חסון במיוחד המסוגל לעמוד ברוחות חזקות ובמזג אוויר סוער בלי לזוז מילימטר. עם הניסיון שלנו, אנו מתקינים את האוהלים האלו בזמן שיא אצלכם בכל אירוע פרטי ועסקי.

 

אוהלי " פסגה"

 

האוהלים עם השפיץ. מדובר באוהלי מסגרת רגילים שעברו מתיחת פנים המאפשרת ניידות ואחסון במהירות הבזק. קל מאוד להקים אותם בזכות מספר חלקים מינימילי,  שאינו דורש הרבה זמן, כוח אדם ומשאבים ביחס לאוהלים אחרים.

ההתקנה והפירוק אף הם קלים משמעותית. לכן, קל וחומר שכל שינוע או משלוח יהיה פשוט יחסית ובעלות משתלמת הרבה יותר.

 

האוהלים משווים מראה מפואר ובולט לכל אירוע, מגבירים את החגיגה ויוצרים רושם של אירוע ששווה להיות בו. אפשר להשתמש באוהל למגוון של אירועים החל בימי הולדת , לחתונות, אירועי חברה ועוד.

 

השכרת אוהלים

להרים אירוע בלי להתאמץ

 

השכרת אוהלים מכל הסוגים והגדלים זמינים אצלנו לבחירתכם. דרך השכרת אוהלים תוכלו לעשות היכרות עם אוהלים שהקהל שלכם ירגיש נוח במחיצתם, ויהנה מכל רגע בתוכם ובסביבתם.  אין חגיגה בלי אוהל התפור בדיוק לאירוע שלכם.

ניתן למצוא אוהלים בעלות המתאימה לכל כיס מתוך קטלוג רחב ועשיר.

אתם תראו שידברו על האירוע שלכם עוד הרבה זמן, בזכות גולת הכותרת – האוהל שבחרתם.