איך לבחור אוהל מפנק להשכרה לאירוע נדיר ומיוחד?

 

כל אירוע הוא מיוחד, כך גם בהשכרת אוהלים.  האוהלים של היום מעוצבים בקנה מידה לפי צורכי האירוע ומביאים בחשבון את פני השטח (בטון או קרקע טבעית) וכמובן את מספר האנשים. מרגע שהבנתם מה מטרת האירוע ויש לכם חזון ברור, אפשר להתחיל בהכנות. השכרת אוהלים במדויק כפי שדורש האירוע קיימת כאשר האוהל המתאים לכם כבר נמצא. הוא רק מחכה שתבחרו בו!.

יש כמה סוגי אוהלים עיקריים שכדאי לשקול בשביל לקיים את האירוע, כולם אוהלים מפנקים.

על מנת להקל עליכם בבחירה,נציג את הדגמים המוצלחים בהשכרת אוהלים לאירועים.

 

אוהל עמודים קלאסי- אוהל מפנק וקל משקל

דומה מאוד לאוהל אינדיאני אך מכיל עמודי תמיכה במרכז ובנקודות שונות באוהל.,

אוהל המתאפיין בקלות משקל ועלות נמוכה. אוהל היתדות הוא פשוט להרכבה ומושלם למסיבות ואירועים בסופי שבוע.

השכרת אוהלים על עמודים לא דורשת הרבה זמן הקמה, כוח אדם יקר, אלא להיפך,  היא דווקא אפשרות מעולה לאירועים פרטיים המתאימה גם בחצר הבית הפרטי ואפילו בעולם העסקים בו כל ארגון יכול להנות מאחלה של אירוע.

מעולה לאירועים בהתראה קצרה עם מספר מוזמנים בינוני וכמו כן לאירועים סולידיים בו רוצים לארגן כנס חוויתי אך מתוכנן עד לפרטים הקטנים..

בזכות העמודים, אוהל העמודים הוא אוהל חזק ומרווח בפסגתו וכמובן עמיד. ניתן להקמה עם קיר או בלי.

אוהל מפנק לאירוע

 

אוהלי מסגרת- אוהל סגור ויציב

 

אם ברצונכם לסגור הרמטית את האוהל ולהפוך אותו ליציב יותר עקב כמות גדולה של אנשים, מה שאתם צריכים הוא אוהל מסגרת. כשמו כן הוא, אוהל הנתמך ע"י מסגרת קשיחה.

אוהלים עם שילדה חזקה המורכבת מאוסף צינורות ומחברים שניתן לבנות ממש כמו לגו. הגמישות הרבה הגלומה בשיטה זו מאפשרת השכרת אוהלים לאירועים וחגיגות בכל גודל שתרצו, עם יכולת התאמה אישית.

בין אם אוהל בצורת ריבוע כמו 30 על 30 או בצורה מלבנית 40 על 80 .

אפשר להרגיש בטוחים בזכות אוהל מסגרת חסון במיוחד המסוגל לעמוד ברוחות חזקות ובמזג אוויר סוער בלי לזוז מילימטר. עם הניסיון שלנו, אנו מתקינים את האוהלים האלו בזמן שיא אצלכם בכל אירוע פרטי ועסקי.

 

אוהלי " פסגה"

 

האוהלים עם השפיץ. מדובר באוהלי מסגרת רגילים שעברו מתיחת פנים המאפשרת ניידות ואחסון במהירות הבזק. קל מאוד להקים אותם בזכות מספר חלקים מינימילי,  שאינו דורש הרבה זמן, כוח אדם ומשאבים ביחס לאוהלים אחרים. ההתקנה והפירוק אף הם קלים משמעותית. לכן, קל וחומר שכל שינוע או משלוח יהיה פשוט יחסית ובעלות משתלמת הרבה יותר.

האוהלים משווים מראה מפואר ובולט לכל אירוע, מגבירים את החגיגה ויוצרים רושם של אירוע ששווה להיות בו. אפשר להשתמש באוהל למגוון של אירועים החל בימי הולדת , לחתונות, אירועי חברה ועוד.

 

 להרים אירוע בלי להתאמץ

 

השכרת אוהלים היא דבר שבשגרה עבורינו. כל הסוגים והגדלים זמינים אצלנו לבחירתכם. את השכרת האוהלים עושים לאחר ביקור בחנות ובדיקת האוהלים שהקהל שלכם ירגיש איתם בבית. כך תתאפשר הנאה מכל רגע בתוכם ובסביבתם.  אין חגיגה ללא אוהל שהוזמן לפי מידה, בדיוק לצורכי האירוע שלכם.

ניתן למצוא אוהלים בעלות המתאימה לכל כיס מתוך קטלוג רחב ועשיר.

עכשיו אין תירוצים – באירוע הקרוב, בחרו באוהלים להשכרה.