בחירת אוהל נכון לאירוע שלכם

בחירת אוהל לאירוע היא משימה לא קלה. היא דורשת אורח רוח, סבלנות וסובלנות רבה מאחר שקיימים לא מעט סוגי אוהלים במידות וגדלים שונים. לכן שבוחרים אוהל לאירוע חשוב בצורה נכונה ויעילה על מנת שתוכלו ליהנות היתרונות השונים. וכמובן לקחת בחשבון שיהיה חזק, יציב ועמיד מפני פגעי מזג האוויר.

 מה חשוב לשים לב בעת בחירת אוהל לאירוע?

יש לכם אירוע קרוב ואתם צריכים להשכיר אוהלים, רק לפני שאתם בוחרים את האוהלים המתאימים חשוב לשים לב לדברים הבאים:

מידות האוהל- למידות האוהל חשיבות רבה, בהתאם לכמות האנשים שמשתתפים באירוע יש לבחור את מידות האוהל המדויקות ולחפש אוהלים במידות אלו.

החומרים שעשוי האוהל- ככל שהחומרים שמהם עשוי האוהל חזקים ויציבים, כך האוהל שלנו יהיה עמיד לאורך שנים וכן מפני פגעי מזג האוויר.

עמידות האוהל- שבחורים אוהל לאירוע חשוב שהוא יכיל את כל האורחים, יהיה יציב וחזק ואף עמיד מפני פגעי מזג האוויר וכן לאורך האירוע, ולא יתפרק לאחר כמה שעות או ימים.

סגנון האוהל- בעת בחירת האוהל חשוב שתתאימו את סגנון האוהל לאירוע עצמו. מאחר שינם אוהלים עם חלונות שקופים, נפתחים או בצבעים שונים חשוב להתאים אותם לסוג האירוע עצמו.

כמות המוזמנים לאירוע- בהתאם לכמות המוזמנים יש לבחור את האוהל המתאים ביותר לאירוע.

כמות האנשים שהאוהל מכיל- בהתאם לגודל האוהל יש לוודא כמה אנשים מכיל האוהל עצמו, על מנת לדעת כמה אוהלים לשכור לאירוע.

מחיר האוהל– חשוב שמחיר האוהל לא יהיה גבוה מדיי אך גם לא נמוך מדיי, רצוי שהמחיר יהיה באמצע, כך שניתן לעמוד בו ועדיין לקבל תמורה מלאה בעד כספיכם.

באמצעות פרמטרים חשובים אלה ניתן להתאים את האוהלים לאופי האירוע וסוג האירוע בצורה הטובה ביותר ולחסוך כאבי ראש מיותר, כסף מיותר וזמן חשוב. הקפדה על כל אחד מהפרמטרים תעזור לכם לבחור את האוהלים המתאימים ביותר לאירוע שלכם והכי חשוב תחסוך מכם כסף מיותר. לכן את בחירת האוהלים יש לבצע כמה חודשים מראש לפני האירוע עצמו וזאת על מנת שלא תישארו ברגע האחרון ללא אוהל.