ביתן סולארי נייד

ביתן סולארי נייד הוא דוכן מכירה מכל סוג שתבחרו (למשל חנות או מסעדה ניידת) שמקבל את כוחו מאנרגיית השמש. ביתן סולארי נייד כולל גג שמכוסה במטענים סולאריים והקמתו אורכת שניות בלבד. ואולי תתפלאו אבל נדרש לכך רק זוג ידיים של אדם אחד ותו לא.

ביתן סולארי נייד הוא רעיון חדש שהגיע לארץ והוא מהפכני גם מבחינות נוספות : הוא מעוצב בצורה יוקרתית וניתן להתאימו לכל מוצר וכל שימוש כאוות נפשכם. למעשה, ביתן סולארי נייד מאפשר לכם לבטא את סגנונכם האישי והעסקי ללא תלות בסוג העסק, למשל תקליטן, דוכן משקאות, חנות, מסעדה ועוד.

וכמובן, ביתן סולארי נייד הוא מוצר ירוק לחלוטין שמאפשר מיתוג באופן יוצא דופן, חדשני ומודרני מבלי לפגוע באיכות הסביבה. וזו רק ההתחלה כי ביתן סולארי נייד מופעל באמצעות בוכנות גז להפעלה קלה, כולל מערכות בטיחות ונעילה מובנות וצלונים. בנוסף, התחזוקה קלה במיוחד כך שזוהי ההזדמנות שלכם להיות ירוקים הלכה למעשה ולא רק בהצהרה.

כיום ניתן להשיג את הביתן רק דרך חברת האחים כץ שמתמחה בהשכרת ציוד לאירועים. למעשה, זהו השילוב האידיאלי כי הביתן הוא תוספת מושלמת לכל ארוע עסקי ופרטי. יתרה מזאת, השכרת ציוד לאירועים שכוללת את הביתן הזה מאפשרת לכם לקיים אירועים בכל מקום וזמן : הביתן נייד ואינו מצריך דבר מלבד קרני השמש שיש בארצנו בשפע רב.

אם אתם מתכננים מסיבות ניתן לשכור את הביתן כחלק מהשכרת ציוד למסיבות. הביתן יכול לשמש במסיבה לכל מה שרק תרצו החל מעמדת תקליטן כלה בדוכן משקאות. למעשה, השכרת ציוד למסיבות כיום אינו שלם ללא הביתן הפלאים הזה מסיבה אחת : ביתן זה הוא  שהופך את המסיבה לבלתי נשכחת והוא הבסיס לאפקט ה"וואו" הנדרש.

לכן, אם אתם עורכים אירועים בשרון אל תשכחו להזמין אותו כחלק מהשכרת ציוד לאירועים בשרון. אמנם לחברות רבות להשכרת ציוד לאירועים בשרון יש אטרקציות שונות אבל אל תדאגו :  לאף אחת מהן אין את הביתן הזה כך שאתם והאירוע שלכם תהיו ייחודים .

ואם האירוע שלכם מתקיים בחורף אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם משתי סיבות : הסיבה הראשונה היא שהחורף הישראלי הוא שמשי במיוחד ולרוב ניתן להפעיל בו את הביתן. הסיבה השנייה היא שכיום ניתן לבצע השכרת יחידות חימום ולהבטיח שהחוגגים לא יקפאו מקור.

אמנם הקור הישראלי אינו נורא כל כך אבל השכרת יחידות חימום אינה מיותרת כלל. הסיבה לכך טמונה בעובדה שמזג האויר השתגע ובשנים האחרונות קר אפילו בקיץ. ובינינו – תמיד יש את הבחורות האלו שתמיד לובשות מינימום בגדים בשיא הקור רק לשם היופי. אז לשם שינוי אולי פעם אחת תהיו ג'נטלמנים ותשחקו אותה כמו גברים אמיתיים.

ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי לחברת האחים כץ נסיון רב שנים בתחום האירועים. החברה נחשבת למובילה בתחומה בארץ והיא סיפקה ציוד לאירועי ענק כמו הופעות האופרה במצדה, ביקור נשיא ארה"ב ג'ורג' בוש בישראל, הופעת הזמרת מדונה באצטדיון רמת גן ועוד.

אולי תתפלאו אבל כדי להינות מכל נסיון והידע של החברה אתם לא צריכים לטרוח. כל שנדרש מכם לעשות זה להרים טלפון, לשלוח מייל או ליצור קשר דרך אתר האינטרנט או הרשתות החברתיות.

אנחנו בטוחים שגם אתם תצטרפו למאגר של אלפי הלקוחות המרוצים של החברה. וחוץ מזה תמיד טוב להיות באותה חברה כמו נשיא ארה"ב והזמרת מדונה. אז בינינו אין לכם כלל מה להפסיד ואתם יכולים רק להרוויח ובגדול.

Share Button
ביתן סולארי נייד
דרג את התוכן