במות לאירועים

אם אתם מתכננים אירוע כלשהו כדאי שתדעו שאף אירוע אינו שלם ללא במות לאירועים. במות לאירועים מאפשרות לקיים באירוע פעילויות שונות שלכל אחת אופי שונה ודרישות משלה, למשל  ריקודים, מופעים, תצוגות אופנה. ההתאמה לסוגי הפעילות השונים מתאפשרת כי במות לאירועים נבנות בטכניקת בנייה ייחודית.

טכניקה זו משלבת פרופילים קלים מאלומיניום עם רגליים טלסקופיות או רגליים בצורת מספריים. שילוב זה מאפשר לבמות לאירועים לעמוד בלחצים מכניים ובמתחים שונים לפי התקן, כלומר עד 750 ק"ג למ"ר. עם זאת, מומלץ לא לקחת סיכון ולרכוש במות לאירועים מחברות שמתקינות במות אלו בלווי הנדסי.

לכן, השכרת במות לאירועים אינה פעולה של מה בכך והיא חייבת להיעשות בכובד ראש. למעשה, מומלץ שהשכרת במות לאירועים תיעשה מחברה שמתמחה בתחומי השכרת הציוד ושפועלת ברחבי הארץ. כלומר, כדאי לבחור בחברה שמבצעת גם השכרת ציוד לאירועים בדרום, השכרת ציוד לאירועים בצפון, השכרת ציוד לאירועים במרכז הארץ ועוד.

למעשה, חברה בפריסה ארצית מבטיחה שהשכרת הבמות תיעשה כחלק מהארוע כולו ושתכלול גם את הציוד. כך תבטיחו שהשכרת ציוד לאירועים בדרום, השכרת ציוד לאירועים בצפון  ואפילו השכרת ציוד לאירועים במרכז ייעשו באופן המקצועי ביותר שיש. למעשה, רק חברה שפועלת ברחבי הארץ תבטיח שתגיעו לאירוע שלכם נטולי דאגות ממש כמו האורחים.

בנוסף, חברה זו תוכל לספק לכם את כל הדרוש להצלחת האירוע כולל מחסומים, דוכני מזון, ביתנים סולרים ניידים ועוד. המשיכו לקרוא ולמדו כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול על תחום הבמות באירועים. אולי תתפלאו, אבל תחום זה הוא הרבה יותר מורכב ממה שאתם חושבים ומיד נסביר למה.

וכמו בכל תחום שהוא ובמיוחד בתחומים שמצריכים בטיחות יש לפנות לחברות שמתמחות בכך. חברות אלו יבטיחו שהארוע שלכם יהיה גם מוצלח וגם בטוח ובינינו זהו השילוב המושלם. כולנו זוכרים את גשר המכביה שקרס ואתם לא רוצים דבר דומה בארוע שלכם . אז מה עושים?

מומלץ ואף הכרחי לפנות לחברות שפועלות בלווי של מהנדס ויש להם נסיון ומוניטין. למזלכם חברת האחים כץ היא כזו והיא החברה המובילה בתחומה בנושא זה. חברה זו בנתה את הבמות המרכזיות של המכביה בשנת 2015 ועשתה פרויקטים רבים. בין הפרויקטים של החברה :

  • אוהל למופעי האופרה במצדה : נבוקו ב-2010 ואאידה ב-2011
  • אוהל עם קירות זכוכית לאירוע במוזיאון ישראל
  • אוהל למופע של הזמרת מדונה בישראל ששימשו למטרות שונות : הלבשה, איפור, עסויים, חדר אוכל ועוד
  • אוהל לקבלת פנים של נשיא ארה"ב ג'ורג' בוש בנתב"ג כולל הקמת מחסומים, במות, דגלים ותרנים
  • אוהלים, במות למתחם שהכיל 1700 איש בחתונת הענק של אלעד תשובה, בנו של איל העסקים יצחק תשובה, שהתקיימה ביער בן שמן.
  • אוהלים לחנוכת פארק אריאל שרון (חירייה לשעבר)
  • אוהלים לאירועים שונים של חברת קוקה קולה ועוד.

כמובן שזוהי רשימה חלקית שנועדה לתת תמונת מצב ראשונית על נסיון החברה. ועכשיו שאתם יודעים שמדובר בחברה הכי מקצוענית שיש נותר לכם רק לפנות אליה. אתם יכולים לעשות זאת באמצעות הטלפון, השארת הודעה באתר האינטרנט של החברה או יצירת קשר דרך הפלטפורמות החברתיות השונות : טוויטר, פייסבוק, גוגל פלוס, פינטרסט, אינסטגרם ועוד.

אנחנו בטוחים שמה שהיה טוב למדונה ולג'ורג' בוש יהיה טוב גם לכם. אתם מוזמנים ליצור קשר ואנחנו בטוחים שאתם תהיו מרוצים ולא פחות מכך בטוחים ורגועים.  אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום עם המומחים של האחים כץ ותבטיחו לעצמכם במה וארוע מושלם.