דוכן בופה מעוצב

אם אתם מתכננים אירוע עם הגשת האוכל בסגנון בופה כדאי שתכירו את הטרנד החדש- דוכן בופה מעוצב בדמות ספינה שיגרום לאירוע שלכם להיזכר ולא להישכח מלב. דוכן בופה מעוצב ישאיר את האורחים שלכם פעורי פה כי זו אטרקציה שפרקטיות בצידה.

דוכן בופה מעוצב הופך כל ארוע ליוקרתי והוא מתאים במיוחד לאירועים בסגנון ימי. למשל בר מצווה בסגנון פיראטים עם דוכן בופה מעוצב שמאפשר להיכנס לאוירה המתאימה. אבל זה לא הכל כי דוכן בופה מעוצב הוא יותר מאטרקציה.

דוכן זה מאפשר לבצע השכרת בופה לאירועים בהתאמה מלאה לסגנון ולאופי הארוע. המשמעות היא בעת השכרת בופה לאירועים ניתן לשנות את הלוגו ואת הצבעים של הדוכן. למעשה, עובדה זו גורמת להשכרת בופה מעוצב להתאים למגוון של אירועים פרטיים ועסקיים.

אבל השכרת בופה מעוצב היא לא רק אטרקציה חביבה אלא יותר מכך : זהו בופה לכל דבר ועניין עם ערך מוסף ייחודי שאין באטרקציות אחרות. למעשה, השכרת בופה לאירוע יכולה לעשות את ההבדל בין אירוע משעמם לארוע שלא יישכח.

אולי תתפלאו אבל אם אתם מעוניינים בהשכרת בופה לאירוע אתם לא צריכים לעבוד קשה. כל שנדרש מכם הוא ליצור קשר עם חברת האחים כץ ולבקש דוכן אוכל מעוצב. אבל אנחנו ממליצים לכם להמשיך ולקרוא כי דוכן אוכל מעוצב הוא רק ההתחלה.

הסיבה היא שחברת האחים כץ מאפשרת לכם להינות מאטרקציות נוספות ולא רק מדוכן זה. למעשה אתם יכולים להזמין דרך חברה זו את כל הדרוש לאירוע שלכם החל מאוהלים, הקמת במות, מחסומים, השכרת ביתנים סולארים ועוד.

וכמובן שאתם יכולים גם להינות מהציוד הנלווה כולל מערכות חימום וקירור שונות בהתאם לאקלים. ואל יקל הדבר בעיניכם כי בארצנו מזג האויר השתגע וכדאי להיות מוכנים לכל תרחיש.

למעשה, האחים כץ מספקים לכם חבילה כוללת לאירועים שמבטיחה שני דברים במקביל ובו-זמנית: שאתם תיהנו מהארוע המושלם בלי כאבי ראש ושהאורחים שלכם ייהנו עד מעל הראש.

ועכשיו הגיע הזמן שתיצרו קשר עם האנשים שמאחורי הארוע שלכם וזה ממש פשוט : כל שעליכם לעשות הוא לבחור בדרך הפעולה ליצירת הקשר שמתאימה לכם ביותר – טלפון, מייל, השארת הודעה באתר האינטרנט של החברה או יצירת קשר באמצעות הרשתות החברתיות.

אולי תתפלאו אבל בניגוד למקובל בימינו החברה עדיין מאמינה ביחס אישי ללקוחותיה. לא סתם הסלוגן של החברה הוא "אוהלים של משפחה" כי כל לקוח נחשב כמשפחה. אתם יכולים לשאול את אלפי הלקוחות המרוצים של החברה ואתם עומדים להיות ממש מופתעים.

הסיבה לכך היא שבין לקוחות החברה אנשים שכולכם מכירים כולל נשיאי ארה"ב וזמרים מפורסמים. גם חברות מסחריות גדולות עושות שימוש במוצרי החברה ודי אם נזכיר את קוקה קולה, מוזיאון ישראל ורבים אחרים שכבר יודעים שלאחים כץ אין מתחרים בתחום האירועים.

אנחנו בטוחים שגם אתם תקבלו יחס של אחמ"ים מבלי לוותר על החום המשפחתי. ולא פחות חשוב אנחנו בטוחים שהארוע שלכם יהיה הארוע המדובר של השנה. פשוט ככה זה שפונים לטובים ביותר בתחום האירועים שמאפשרים להינות מכל היתרונות : גם אירועים מושלמים עד הפרט האחרון וגם אירועים שהאורחים לא יכולים לשכוח.

אנחנו חושבים שזהו השילוב האידיאלי וכאמור אנחנו לא היחידים ואנחנו מכוונים לדעת גדולים. אם נשיאי ארה"ב היו מרוצים אין שום סיבה שאתם לא תהיו גם. אז אל תהססו וצרו קשר עם החברה שתבטיח לכם אירוע מושלם ברמה עולמית. אז למה אתם מחכים?

Share Button
דוכן בופה מעוצב
דרג את התוכן