הפקת אירוע באוהל

גם אתם בחרתם לערוך אירוע באוהלים? בחירה מצוינת ובעלת עלות-תועלת גבוהה. במקום לבזבז כסף על אולם אירועים או אודיטוריום יקרים, אוהלים להשכרה הם פתרון פנטסטי שמספק פתרונות יעילים וזולים לכל סוגי האירועים.

לא מדובר כמובן על אוהלי קמפינג כי אם על אוהלים יציבים ומרווחים, בגדלים שונים בהתאם לגודל האירוע הדרוש. אוהלים אשר כוללים אמצעים לצינון או חימום, בהתאם למזג האוויר.

השכרה והפקה בכובע אחד

אבל מה לגבי הפקת האירוע? בין אם מדובר בחתונה, אירוע השקה או מסיבה, הרי שהאירוע זקוק למפיק ועדיף מישהו בעל ניסיון באירועים באוהלים. ניתן לשכור כמובן חברת הפקה שתגדיל את העלויות של האירוע, אבל למה לא ללכת פשוט למקצוענים שמשלבים גם השכרת אוהלים וגם הפקת אירועים?

חברת האחים כץ שפועלת מאז 1983 היא המובילה בארץ בתחום השכרת האוהלים. היתרון הגדול בקיום אירוע באמצעות האחים כץ הוא שהחברה מציעה גם לתעל את הידע שלה בתחום להפקת האירוע ובכך לאפשר חיסכון משמעותי בעלויות ההפקה.

האחים כץ הם בעלי ניסיון אדיר בהפקת אירועים. בעברם כבר הפקת חתונות, כנסים, סמינרים, אירועי חברה, השקות, מסיבות, בר מצוות ועוד ועוד.

ציוד נלווה והכל כלול

כאשר האירוע שלך נמצא בידיים של האחים כץ אתה מקבל קודם כל את האוהלים האיכותיים ביותר בשוק: אוהלים שקופים, אוהלים אטומים, אוהלים בעלי חיפוי PVC, אוהלי זכוכית, אוהלים המספקים פתרונות קירוי והצללה.

בנוסף, אתה מקבל גם ניסיון הפקתי ואפשרות לקבל במחירים זולים במיוחד את כל הציוד הנלווה הדרוש לאירוע – חברה אחת, הכל כלול – הפקה, הובלה, התקנה, הגברה, תאורה וכו'.

עובדים עם התו הסגול

חברת האחים כץ עבדה הן עם המגזר הציבורי והן עם המגזר הפרטי: משרדי ממשלה, חברות ענק, עיריות, חברות הפקה מובילות, אולמי אירועים ואנשים פרטיים. גם הקורונה לא עצרה את האירועים שלנו אלא להפך, רק האיצה את המעבר לאירועים באוהלים, תוך הבנה כי אירועים שמשלבים אוויר פתוח עם אוהלים היא הדרך האידיאלית לשמור על ההנחיות.

לסיכום, אוהלים הם טרנד לוהט שמספק פתרונות אידיאליים לכל סוגי האירועים. הפקת אירוע באוהל מוטב להשאיר בידי החברה המשכירה את האוהלים, בתנאי שמדובר בחברה מקצועית בעלת ניסיון הפקתי.

מעבר לניסיון ועבודה קשה, חשוב לבחור באנשים אדיבים ונחמדים, אשר הופכים את האירוע שלך משלב התכנון ועד סופו לנעים, חברותי ועם הרבה וייב טוב. קוראים לזה , או בשפה המקצועית – האחים כץ.