השכרת אוהלים בירושלים

למה משמשים אוהלים להשכרה בירושלים?

אוהלים להשכרה מאפשרים קירוי שטח פתוח על מנת לבצע ארוע. האוהלים מגיעים בגדלים שונים ומסוגלים להכיל בתוכם גם מאות אנשים. את האוהלים ניתן להקים על ידי צוות מקצועי שיקבע אותם בצורה חזקה. האוהלים המקובעים עמידים לרוח בטוחים לשימוש ומספקים הגנה מלאה מפגעי מזג האוויר.

האוהלים להשכרה משמשים למטרות שונות. לכנסים קטנים וגדולים, לימי עיון, לאירועים מרובי משתתפים כדוגמת שבע ברכות, בר מצווה, שבתות חתן, תערוכות, שווקים. ואפילו כסוכת אבלים. האוהלים מגיעים סגורים ופתוחים. את גודל האוהל מתאימים למספר האנשים העתידים להיכנס בו. כאשר טווח הגדלים רחב מאד, מעשרות בודדות של משתתפים ועד מאות ואפילו אלפים.

שירותים נלווים לאוהל.

שירותי הקמה- את האוהל המושכר ניתן להקים בצורה בטוחה ומקובעת באמצעות צוות מיומן ומקצועי. שיבטיח שהאוהל יעמוד איתן ויאפשר לכם להנות מהקירוי המושלם.

ציוד לארועים- השכרת ציוד נלווה כדוגמת במות, תאורה, רמקולים ומגברים. בנוסף לכך ניתן להשכיר כיסאות ישיבה ושולחנות.

מיזוג אוויר- בימים חמים נדרש לצנן את האוהל מחום השמש. לכן בנוסף להשכרת האוהל ניתן להשכיר גם מערכת מיזוג, גנרטור. ובימי החורף הקרים ניתן להשכיר מערכות חימום בטיחותיות.

כאשר מבצעים הזמנה של אוהל להשכרה בירושלים ושירותים נלווים ממקום אחד. השירות מהיר יותר יעיל וחסכוני. לכן עדיף לקחת חברה מקצועית שמציעה שירותים נלווים שיאפשרו לכם לארגן ארוע במהירות וביעילות.

4 דברים שחשוב לדעת על אוהלים להשכרה.

  1. האוהל מספק הגנה מלאה מפני גשם.
  2. האוהל ניתן להקמה כמעט בכל תנאי שטח.
  3. האוהלים מותקנים על פי תקני הבטיחות המחמירים.
  4. האוהל עשוי מחומר PVC עמיד ואיכותי.

כיצד תבחרו אוהל לארוע שלכם?

ראשית, עליכם לדעת את תאריך הארוע המדוייק כדי לשריין את האוהל מתאים.

שנית, יש לבחור מבין שלל סוגי האוהלים את האוהל עם העיצוב הרצוי, אוהל עם תקרת שפיץ, אוהל מסגרת, אוהל פתוח או אוהל סגור. אוהל בצורת ריבוע או מלבן. הכל לפי הצורך העיצוב והמקום הנדרש.

שלישית, יש להעריך את כמות האנשים המוזמנים לארוע , במידה ומדובר בארוע שיש בו מוזמנים ניתן להיערך במדוייק, אך במידה ומדובר בארוע פתוח, כדוגמת כנס או תערוכה, יהיה קשה להעריך במדוייק את כמות האנשים ולכן מומלץ לקחת אוהל גדול יותר ממה שתוכנן.

רביעית, לבדוק אילו שירותים משלימים נדרש ולתאם אותם מראש. מיזוג, שולחנות, כסאות, במות ועוד.

מתלבטים? לא יודעים באיזה גודל לבחור? חברה מקצועית וותיקה שהקימה כבר כמה וכמה אירועים גדולים וקטנים תוכל לייעץ לכם במקצועיות. ותתן לכם חוות דעת מדוייקת לגבי הצורך של הארוע אותו אתם מתכננים. אמרתם ארוע? אמרתם שירותי קיטרינג. שהרי אין כינוס בלי אוכל, אבל לא סתם אוכל אוכל בטעם של שף. תוכלו לפנות לקבלת הצעת מחיר לארוע שלכם באזור ירושלים במסעדת מלכה גריל ותבשיל.