מה חשוב לדעת לפני שמשכירים אוהל?

השכרת אוהל דברים שחשוב לדעת

יש לכם אירוע חשוב שמצריך לינה בחוץ? יוצאים לנופש בטבע? אתם חייבים שיהיה לכם אוהל זמין אתכם לאורך כל האירוע עצמו. באמצעות השכרת אוהל תוכל להגן על עצמכם במהלך הימים שאתם זקוקים לאוהל. השכרת אוהל מחנות ציוד שטח תעזור לכם להגן על עצמכם בצורה הטובה ביותר ועם מיטב האוהלים האיכותיים והטובים ביותר לאירועים מסוג זה.

מה חשוב לשים לב בעת השכרת אוהלים מחנות אוהלים וציוד שטח?

רגע לפני שאתם מחליטים על השכרת אוהל מחנות אוהלים וציוד שטח, חשוב שתשימו לב לכמה דברים חשובים שיחסכו לכם כסף וזמן יקר. השכרת אוהלים היא משימה די קשה שמאלצת אותנו לבדוק כמה סוגי אוהלים בטרם קבלת ההחלטה. לכן, עצרו רגע והשוו בין כמה חנויות שונות ואף בין כמה סוגי אוהלים בטרם תחליטו על השכרת אוהל עבורכם. הפרמטרים החשובים שאתם חייבים לשים לב אליהם בטרם השכרת אוהל עבורכם כוללים את הדברים הבאים:

השכרת אוהלים

מידת האוהל- מאחר שקיימים סוגים רבים של אוהלים החל ממידה 2*2 ועד למידה של 100 מ"ר, חשוב לדעת בוודאות את גודל האוהל שאתם צריכים ומידת השטח שאנו עומדים לשהות בה. בעת השכרת אוהלים חשוב לקחת בחשבון את הגובה בנוסף למידות האורך והרוחב. קחו בחשבון שרוב האוהלים מגיעים לגובה של עד 3 מטרים.

סוג השטח- בעת בחירת אוהל חשוב לבדוק את השטח שאתם רוצים לבנות עליו את האוהל, האם הוא שטח חלק ונקי ללא שיפועים כלשהם או שטח עם שיפועים שמפריעים להקמת האוהל. קחו בחשבון שבשטחים עם שיפועים רציניים ההקמה של האוהל לא תהיה יציב ולא תהיה בטיחותית עבורכם.

חומרי האוהל- החומרים שמהם עשוי האוהל חשובים ביותר בעת השכרת אוהלים. חומרי האוהל חשובים מאוד מכמה סיבות: הם עלולים לפגוע ביעילות האוהל ולסכן את האנשים ששוהים בו או בסמוך עליו ואף עלולים להישחק מהר. החומר הטוב ביותר והמומלץ למוטות האוהל הוא ברזל ויריעות מסוג PVC.

הכניסה לאוהל– יש לבדוק כמה כניסות יש לאוהל ומהיכן הכניסה, כמו כן האם הדלת מתאימה לאזור ההקמה שאתם רוצים להקים בו את האוהל. ישנם אוהלים שדלת האוהל לא מתאימה לאזור ההקמה.