השכרת אוהלים לאבלים

איבדתם מישהו מיקירכם ואתם שקועים בצער ומעכלים את מותם, תקופת השבעה היא אחת התקופות הקשות בחיי אדם. 

עוד לפני השבעה עליכם לדאוג להלוויה, להזמין מצבה ובמהלכה לעיתים לטפל בעניינים בירוקרטיים. 

מסיבות אלה, כמה שפחות דאגות שיהיו לכם על הראש מה טוב. 

אם יש לכם משפחה גדולה ולמנוח או מנוחה היו חברים ומכרים רבים שיגיעו לכבד את זכרו ואין לכם אפשרות לקיים את השבעה בבית, יש לכך פתרון נוח ויעיל והוא: השכרת אוהל אבלים המכיל מספר רב של משתתפים. 

אם מסיבה אחרת אינכם יכולים לקיים את השבעה בביתכם, מטעמי פרטיות למשל, יש גם אפשרות להשכיר אוהלי אבלים קטנים. יש אוהלים במגוון גדלים שיתאימו לכל מספר של משתתפים. 

ניתן לשכור אוהל אבלים המתאים ל-10 אנשים ועד 200 איש ויותר.

 

ממי להשכיר אוהל אבלים?

יש המון חברות המציעות השכרת אוהלים לאבלים במחירים מגוונים, אבל כדי שיהיה לכם ראש שקט מומלץ לשכור את האוהל מחברה אמינה, חברה עם ניסיון רב שנים, המחזיקה אוהלי אבלים באיכות גבוהה ושתדע להתאים את האוהל לצרכים שלכם. על מנת לעשות זאת היא צריכה להחזיק מגוון רחב של אוהלים, כאלו שגם מתאימים לכל עונות השנה. מקצוענות לא פחות חשובה מהמחיר.

 

עלות השכרת אוהלים לאבלים

חלק מחברות השכרת אוהלים לאבלים מציעות חבילות שונות של אוהל כולל ציוד נלווה. זה יוצא לרוב משתלם יותר מאשר להשכיר את הציוד בנפרד. אוהל אבלים עשוי PVC והוא מגיע עם חלונות.

טווח המחירים הממוצע נע בין כ-750 ש"ח עבור אוהל קטן המיועד לכ-10 אנשים וציוד נלווה ועד כ-2500 ש"ח לאוהל המיועד עבור 200 משתתפים ויותר מכך עם ציוד נלווה (תלוי באיזה ציוד נלווה תצטרכו). המחירים כוללים הרכבה ופירוק ולרוב גם הובלה. 

ציוד נלווה לאוהלים לאבלים 

חלק מחברות השכרת אוהלים לאבלים מחזיקות את כל הציוד הנלווה להם תזדקקו לישיבת השבעה, כגון:

  • מזגנים ופטריות חימום
  • שולחנות וכיסאות
  • מזרנים 
  • גנרטורים 
  • מצננים ומקררים
  • מיחם
  • תאורה
  • שמשיות 
  • ציוד הגברה עבור תפילות

לפני שאתם מזמינים אוהל מחברה להשכרת אוהלים וודאו שהציוד הנדרש לכם זמין.

למה כדאי להזמין מאיתנו?

חברת האחים כץ היא אחת החברות המובילות בתחום המכירה, השכרה והקמה של אוהלים לרבות אוהלים לאבלים. אנחנו חברה משפחתית והקמנו אותה לפני 40 שנה. בשנים אלה גדלנו באופן משמעותי, אבל הבסיס החם והדואג ללקוחות שלנו מתוך ערך המשפחתיות נשאר. כל אוהל שתצטרכו, בכל גודל או צורה, יש לנו ולא רק שהאוהלים שלנו אמינים ואיכותיים, העובדים שלנו מקצוענים. במידת הצורך יש לנו גם מהנדסים המלווים את תהליך הקמת האוהל.

אנחנו נדאג שתקופה קשה זו תעבור לכם ללא דאגה ללוגיסטיקה, לנוחות מירבית במהלך ישיבת השבעה באמצעות כל ציוד נלווה שתזדקקו לו ונסייע בכל פרט.