השכרת אוהלים לאירועים בחורף

מתכננים אירוע חגיגי בשטח פתוח בחודשי החורף?

לא משנה אם מדובר בחתונה, הופעה או אירוע עסקי – בשביל אירוע מושלם חשוב להיערך מראש בצורה חכמה.

אירועים בטבע – אפשר גם בחורף

חודשי החורף הם זמן מעולה לערוך אירוע בלתי נשכח. מדובר בתקופה בשנה בה נערכים באופן כללי פחות אירועים – מה שהופך את האירוע שלכם למיוחד יותר ולכזה שהאורחים מחכים ומצפים לו. שנית – בגלל שמדובר במדינת ישראל החמה, בחורף לא תצטרכו לחשוש מתלונות של אורחים מיוזעים שיסבלו מהחום והלחות שבאירוע רב משתתפים.

יחד עם היתרונות שבקיום אירוע בחורף, קיימים מספר סיכונים באירוע מסוג זה. החורף בישראל הוא הפכפך ולעיתים בלתי צפוי, כך שעליכם להיערך מראש גם למצבים של גשם או רוחות ביום האירוע. היערכות כזאת תכלול תחילה בחירה של אוהל מתאים לאירוע, כאשר יש פרמטרים חשובים שעליכם לקחת בחשבון.

השכרת אוהלים עם חימום לחורף

חשש שנפוץ בקרב אלו שמתכננים אירוע בחורף הוא החשש מקור. היום קיימים מגוון של פתרונות חימום לאירועים הנערכים בשטח פתוח גם בימים הקרים. ניתן להשכיר אוהל לאירועים בחורף עם יחידות חימום אוויר אשר פועלות על נפט או על סולר. יחידות אלו מוצבות מחוץ לאוהל והאוויר החם מוזרם פנימה דרך שרוול מיוחד, המספק לחלל הרגשה חמימה ונקייה. חשוב לוודא כי ההתקנה של יחידות החימום באוהלים מתבצעת לפי תקן הבטיחות של כיבוי אש.

השכרת אוהלים עם תאורה מותאמת לחורף

חלק מרכזי ביצירת אווירה באירועים הוא נושא התאורה. מדובר בנושא חשוב במיוחד כאשר שמדובר באירוע בשטח פתוח. כאשר אתם מתכננים את האירוע שלכם, עליכם לקחת בחשבון את השעה בה יתקיים האירוע, כאשר בלילה יש לדאוג לתאורת לילה לאוהלים. בחודשי החורף השמש חלשה יותר גם בשעות היום, כך שלא משנה אם בחרתם באוהל אירועים אטום או באוהל לאירועים בעל חלונות שקופים – כנראה שתצטרכו להוסיף גם ציוד תאורה מותאם לאוהלים.

הקמת אוהלים לאירועים – משימה למקצוענים

במיוחד בחודשי החורף הגשומים, אוהל תקין, העומד בתקני הבטיחות הוא מרכיב חשוב וקריטי באירוע המתקיים בשטח פתוח. מפגעים שונים כגון רוחות, גשמים וברקים – לא רק עלולים לפגוע בחוויה של האורחים שלכם, אלא עלולים להוות סכנה אמיתית. הרכבה לא תקינה של האוהל, עלולה להוביל לקריסה שלו, לפגיעה בציוד נלווה או מקורות חשמל ולמצבים של שריפה או פגיעה פיזית באורחים.

תהליך הקמת האוהל והצבה של ציוד נלווה חשוב שייעשה רק על ידי אנשי מקצוע, תוך עמידה בתקנות בטיחות מחמירות.

חברת האחים כץ – השכרת אוהלים לכל סוגי האירועים

חברת האחים כץ מספקת אוהלים לאירועים במגוון רחב של גדלים ועיצובים. לא משנה מה סוג האירוע שלכם – אנחנו נוכל להתאים עבורכם את האוהל האידיאלי בהתאם לגודל האירוע ולסגנון ההפקה. כלל האוהלים שאנו מספקים מיוצרים מחומרים העמידים בכל פגעי מזג האוויר ומותאמים לתנאי השטח. בנוסף, תוכלו למצוא אצלנו את כל הציוד הנלווה לאירועים, כגון פתרונות חימום, קירור ותאורה – כל מה שצריך בשביל אירוע מושלם.