השכרת אוהלים לאירועים בניחוח קיצי

נמאס לכם מהאירועים הרגילים בכל המקומות הסגורים למיניהם. אתם רוצים לצאת מהשגרה ושכולם יגידו שהאירוע שלכם היה יוצא מן הכללהשכרת אוהלים לאירועים תשנה לכם את האירוע מקצה אחד לאחר.

השכרת אוהלים לאירועים

השכרת אוהלים לאירועים של האחים כץ, אוהלים לאירועים מספקים הצללה נעימה בקיץ, מגנים עלינו מקני השמש וקרני ה– UV וישמשו כאוהלים מפוארים לחתונה הייחודית שתמיד חלמתם להקים קרוב לים או ליום הכיף האקסקלוסיבי שתערכו למען העובדים שלכם לצד נוף הררי משגע. האחים כץ יקימו לכם אוהל ייחודי בהתחשב במיקום הרוח ובקנה מידה המתאים למקום החלומי שבחרתם.

השכרת אוהלים לימי כיף

גם אם אתם מעוניינים לארגן יום כיף ומרענן לעובדים שלכם וברצונכם לתת להם להרגיש קצת את האוויר הפתוח תוך כדי הגנה מפני השמש וקרני ה–  UV, השכרת אוהלים לאירועים היא פיתרון מדהים עבורם משום שתוכלו להשכיר אוהל לאירועים ותחתיו לשלב פעילויות מגוונות תחת השמים. למשל ניתן להשכיר אוהל לאירועים עם פינת ישיבה שבה מחצלות, פופים וכריות שישרו אווירה נעימה ויובילו להורדת לחץ ומתח לעובדים תוך כדי השמעת מוזיקה השוברת את השגרה.

השכרת אוהלים לאירועים בניחוח קיצי
יום כיף באדיבות גיידמק בניצנים

השכרת אוהלים לאירועי קיץ

אם אתם מעוניינים ליהנות קצת מהאוויר הפתוח, מחמימות הקיץ ולחוות חוויה אחרת מבלי לפחד מתנאי מזג האוויר? אירועים בסביבה פתוחה בעונת הקיץ נחשבים לאירועים יוקרתיים יותר ומושקעים יותר. העונה החמה והשמחה של הקיץ היא עונה של חופשות, ים ומסיבות, ולכן רצוי לבחור השכרת אוהלים לאירועים מהאחים כץ הידועים במקצועיותם הרבה ולהיעזר במזגנים או מצננים שמסופקים גם הם על ידי האחים כץ.

איך זה נראה?

האוהלים עשויים מבדים תרמיים טרנדיים וחומרים בעלי עמידות גבוהה שיגנו עליכם מפני קרני השמש וקרני ה– UV, החזקות של הקיץ. כמו כן, בעת השכרת אוהלים תוכלו לבחור את סוג ומספר הפתחים שתרצו באוהל כך בהתאמה האוהל יכול להיות פתוח, פתוח למחצה  או סגור לגמרי. האוהלים קיימים בצורות שונות ובצבעים שונים כשהעדיפים הם שקוף או לבן, הצבע הלבן מושך במידה מועטה את קני השמש והדרך הצבע השקוף ניתן לראות את השמיים התכולים של הקיץ. האחים כץ בע"מ מתמחים בייצור שיווק השכרת אוהלים לאירועים למען הרמת פרויקטים ותערוכות בקני מידה ענקיים בחיק הטבע.

באילו דברים עליכם לדון לפני השכרת אוהלים לאירועים?

לפני השכרת אוהלים לאירועים יש לברר מהי כמות הלקוחות שימלאו את האוהל ומה הם הולכים לעשות בתוכו? לרקוד, לשבת, להסתובב או סתם לרבוץ. עלינו להתחשב בסגנון האירוע שאנו רוצים, היכן הוא ימוקם ולהציבו בהתאם לתנאי השטח.