השכרת אוהלים לאירועים בקיץ

נכנסים למתכונת קיץ וחוגגים תחת כיפת השמיים

הקיץ בפתח ועונת האירועים, המסיבות והחגיגות נכנסת לשיאה! אוהל – פריט אולטימטיבי לעריכת אירועים בחוץ תחת כיפת השמיים, פריט המאפשר להסתתר מקרני השמש הלוהטות בחודשים החמים והמעניק תחושה רגועה, נינוחה ושלווה בפינת הקסם שהוא יוצר.

אחים כץ מזמינה אתכם להשכיר אוהל לאירוע שלכם וצוות החברה מוכן ומזומן להעניק לכם את הייעוץ המקצועי, כך שתבחרו בסוג האוהל הנותן את המענה המיטבי לסוג האירוע, והמתאים באופן אידיאלי לטעמכם האישי.

אוהלים מכל המינים והסוגים

על אחים כץ בטח שמעתם – הרי זאת אחת החברות הוותיקות והאמינות בישראל להשכרת אוהלים לאירועים. עשורים של עיסוק בתחום האוהלים לא ירדו לטמיון וגם היום ממשיכה החברה להוביל את התחום בהצלחה ולהעשיר את המלאי הרחב של האוהלים והציוד הנלווה החדיש לאבזורם: מזגנים לאוהלים, מצננים, מחסומים, במות ועוד.

אחים כץ משכירים אוהלים למגוון סוגי אירועים המתקיימים בקיץ: חתונה, ברית, בר מצווה, מסיבות, תערוכות וירידים, מופעים, כנסים וכל אירוע אחר שרק תוכלו להעלות על דעתכם.

החברה מציעה אוהלים מכל סוג, במגוון עיצובים, ממבחר חומרים, בכל צבעי הקשת ובגדלים משתנים.

מחפשים אוהלים לאירועים בקיץ? אצלנו תמצאו אוהלים שקופים ואוהלים עם זכוכית, אוהלים המותקנים על גבי במה, או כאלו המצוידים במנגנוני פתיחה וסגירה חשמליים.

השכרת אוהלים לאירועים בקיץ

עיצוב אוהלים

אנו מתאימים את עיצוב האוהל לאופי האירוע – אירוע פורמאלי בעל אופי סולידי , דוגמת כנס, דורש עיצוב עדין ומינימליסטי, עיצוב של אוהלים לחתונות לעומת זאת מחייב מראה בעל קווים עיצוביים נקיים ורעננים בגווני לבן, ימי הולדת ומסיבות לנוער מאפשרים לתת דרור לפנטזיה ולעצב אוהל בסגנון פרוע, עתיר צבעים ומלבלב. אירועים המתקיימים לאור יום רצוי שיתהדרו באוהל המשלב אלמנטים שקופים, כגון זכוכית, שתאפשר כניסת אור ותשרה אווירת מרחב מרווח ונושם. אחים כץ מבצעת את עיצוב האוהל בתיאום עם מעצבי האירוע ותוך היענות לרצון הלקוח והעדפותיו.

אוהלים איכותיים ועמידים

אחים כץ מוכרת כחברה בעלת רמת שירות גבוהה ומוצרים איכותיים ואמינים. אוהלים לאירועים של החברה מתאפיינים בחוזק ויציבות, מתאימים היטב לפני השטח ואופי הפעילות שעתידה להתקיים בהם במסגרת האירועים. רמת גימור גבוהה ומראה מהודר ויוקרתי של האוהל לצד סגולותיו הנוספות הם המתכון לאירוע המנצח שייחרט בזיכרונותיהם של רבים!

לקבלת שירותי השכרת אוהלים לאירועים בקיץ פנו לאחים כץ והתפנקו משירות ברמה גבוהה, מוצרים איכותיים וחדישים וליווי מקצועי של מהלך ההתקנה!