השכרת אוהלים לאירועים מיוחדים

 

מחפשים דרך ליצור אירוע מיוחד ומעניין? רוצים לעשות זאת מבלי לשלם הון תועפות על אולם אירועים ומבלי להשכיר נכס נדל"ני שחייב להחזיר את השכירות הגבוהה שהוא משלם? אוהלים להשכרה הם הדרך האידיאלית לערוך אירועים מיוחדים ולשמור על מסגרת תקציבית שפויה.

אוהלים להשכרה מאפשרים להרים בקלות ובמהירות את הבסיס לכל סוגי האירועים:

  • כנס מקצועי/ יום עיון
  • תערוכה
  • חתונה או בר/ בת מצווה
  • הרצאה
  • קורס או השתלמות
  • הופעה
  • שבעה, אזכרה או טקס זיכרון

גם אירוע באוהל בטבע זו אפשרות

אוהלים להשכרה מאפשרים ליצור חללים גדולים וקטנים כאחד, ומאפשרים לכל אירוע מידה גבוהה של גמישות. הניידות של האוהלים והמהירות בה ניתן להקים אותם, מאפשרות ליצור אירוע בכל מקום, בכל מזג אוויר ובכל אופן. אירוע באוהל יכול להתקיים גם בחיק הטבע, למשל ביער או חורשה, באזור הים או בכל מקום שתחפצו.

אישורים וציוד נלווה

החברה שמשכירה את האוהלים יכולה גם להפיק את כל האירוע מאל"ף עד ת"ו – השגת אישורים, תכנון ועיצוב, ציוד נלווה וכל מה שדרוש כדי לארגן אירוע מיוחד ומרשים.

הציוד הנלווה אשר ניתן להשיג מחברת האוהלים כולל במות, ציוד הגברה, אמצעי קירור וחימום בהתאם לעונה, גנרטורים ועוד.

האחים כץ – אירועים באוהלים מאז 1983

אם החלטתם לבחור לקיים אירוע באוהלים מומלץ לבחור בחברת השכרת האוהלים המקצועית והוותיקה ביותר – האחים כץ. החברה שמתמחה בהשכרה ומכירה של אוהלים מאז שנת 1983, היא בעלת ניסיון עצום בארגון כל סוגי האירועים. החל מחתונות עם יותר מ-1,000 אורחים, דרך הופעות של אמנים ועד ארגון אירועים אינטימיים ומצומצמים.

האחים כץ תכננו ועבדו כבר על אירועים באוהלים עם משרדי ממשלה ועיריות, חברות הפקה, חברות הייטק, אנשים פרטיים וצברו רקורד של אלפי אירועים. היכולת להתאים את הסוג הנכון של אוהלים, הגודל המתאים והציוד הדרוש הופכים את האחים כץ לחברה האידיאלית לארגון אירועים באוהלים.

בחברה מציעים מגוון רחב של אוהלים אטומים, אשר יאפשרו לכם להתמודד עם כל סוגי מזג האוויר. גם התו הסגול וההתמודדות עם הגבלות הקורונה היא מומחיות שנצברה בחברה בעקבות אירועי 2020.

האחים כץ מאמינים בערכים של יושר, הגינות ומקצועיות. הלקוחות הם החשובים ביותר – ההנאה שלהם היא ההנאה של האחים כץ.