השכרת אוהלים לאירועים מכל הסוגים

אוהלים לכל סוגי האירועים – השכרת אוהלים

בחברת האחים כץ אפשר להשכיר אוהלים לאירועים לכל שימוש. אלו הם אוהלים מיוחדים שיועדו לעריכת אירועים, מסיבות, כנסים, ירידים, מופעים או כל שימוש אחר בהתאם לצורכי המזמין. השכרת אוהלים לאירועים מתבצעת בהתאמה מוחלטת לצרכיו ורצונותיו של הלקוח.

יש המחפשים השכרת אוהלים לאירועים שיתאימו לכמויות גדולות של אנשים (לדוגמא, אוהלים גדולים שיכולים להכיל 500 איש ומעלה).
אחרים מחפשים אוהלים מיוחדים ומפתיעים בעיצוב שלהם על מנת שיוכלו בקלות למשוך את העין ולעורר עניין בנעשה בפנים. יש המעוניינים לשלב בין השניים ולהקים אוהל שיהיה גדול ומרווח דיו אך גם מעוצב לתפארת לפי הטעם האישי. השכרת אוהלים לכל אירוע

השכרת אוהלים מיוחדים במינם אוהלים לאירועים

חברת האחים כץ מצטיינת ביצירת אווירה הנדרשת לאירוע על ידי הקמת אוהלים מקוריים, מיוחדים ובו בזמן פונקציונאליים ונוחים לשימוש.
הטכנולוגיה המתקדמת בה שולטת חברת האחים כץ מאפשרת להקים אוהלים מאובזרים המצוידים בחלונות זכוכית, במערכות מיזוג אוויר, בציוד הנדרש לחיבור של מערכות תאורה והגברה ובפריטים הנדרשים לצורך קיבוע של אלמנטים עיצוביים כמו וילונות, קישוטים וחפצי נוי נוספים הרלוונטיים לרוח האירוע.

השכרת אוהלים לאירועים מכל הסוגים
אוהל לילדים בקיץ בניצנים

ביצוע השכרת אוהלים לאירועים

השכרת אוהלים לאירועים נעשית בקלות דרך מוקד שירות הלקוחות של החברה.
פשוט מתקשרים מתאמים את פרטי ההזמנה או מגיעים לפגיעה של פנים מול פנים וסוגרים את פרטי העסקה.
חברת האחים כץ מקימה אוהלים לאירועים בדיוק מושלם לטעמכם האישי וצורכי האירוע. צרו קשר עוד היום לקבלת מידע נוסף על השכרת אוהלים

אוהלים לאירועים זה האחים כץ

החברה אחראית להוביל את רכיבי האוהל למקום האירוע, לדאוג להרכבה המלאה שלו תוך כדי פיקוח הנדסי צמוד ובסיום, אחראית החברה לפרק את האוהל ולפנות את הציוד מהאזור.

לביצוע השכרת אוהלים לאירועים פנו לאחים כץ – 08-8551287