השכרת אוהלים למסיבות ואירועים

השכרת אוהלים למסיבות ואירועים במינימום מאמץ

מתכננים מסיבה פרועה או את האירוע המשמעותי ביותר בחיים שלכם? התחילו לחשוב מקורי – השכרת אוהלים למסיבות ואירועים תאפשר חגיגה מיוחדת, היכן שתרצו ובמינימום מאמץ מצדכם.

חברת האחים כץ מציעה לכם להצטרף לשורת הלקוחות המרוצים שלה. השכרת אוהלים והבחירה באוהל נעשית בהתאם לדרישות שלכם ולפי האופי של האירוע. הבחירה באוהלים נעשית החל ברמה של בחירה בסוג החומר ועד לפרט הקטן ביותר שחשוב לכם בעיצוב והנראות של האוהל.

אינסוף אופציות לעיצוב אוהלים

בחברת האחים כץ אפשר לערוך השכרת אוהלים מזכוכית, חומר פלסטי קשיח, פלסטיק, מתכת, פח ועוד.
כך גם אפשרי השילוב בין החומרים השונים ליצירת אוהל מרשים ובעל חזות מרהיבה ביופייה. בניה והקמת אוהלים מיוחדים ואוהלים מעוצבים זו המומחיות של אחים כץ. החברה מקימה אוהלי ענק לאירועים של מאות אנשים: כל סוג של מסיבה או אירוע ניתן לקיים באוהל כזה.

החורף צפוי להגיע בקרוב. גם אם אתם מתכננים לקיים את האירוע שלכם בחוץ כדאי שתחשבו על אלטרנטיבה למקרה של גשם או תנאיי קור שיכולים להרוס את המסיבה שלכם ברגע. השכרת אוהלים למסיבות ואירועים זה הפתרון המושלם עבורכם בכול מצב. ואל תשכחו שאתם לא מוגבלים במיקום – הקימו את האוהל בכל מקום שמוצא חן בענייכם בלי להיות מוגבלים לאזור או מתחם ספציפי! הכתובת שלכם להשכרת אוהלים האחים כץ אוהלים

לפרטים נוספים והזמנות חברת אחים כץ תשמח לעמוד לשירותכם – 08-8551287