השכרת אוהלים למסיבות – חוויה בלתי נשכחת

השכרת אוהלים למסיבות עושים אצל מקצוענים, השכרת אוהלים למסיבות עושים רק אצל האחים כץ! ואת ההמלצה החמה הזו הבטחתי אני, אביעד בן דוד (35) בעל עסק לשיווק דיגיטלי, שאתן אחרי שזכיתי לשירות הטוב ביותר שניתן לדמיין.

אירוע מסיבה עם אוהל להשכרה ובלי הגבלות

זה קרה בקיץ 2021 כאשר הממשלה שוב התחילה עם הגבלות על אולמות אירועים בצל הקורונה, ועם עוד מתווה שאף אחד כבר לא מבין (פעם זה תו סגול, אחרי זה תו ירוק, עכשיו המציאו תו שמח). החלטתי שאין לי כוח לשטויות האלה, אני לא הולך להביא נאמן קורונה, לא רוצה לבדוק לאנשים פנקס חיסונים ולא רוצה להגביל את עצמי בשביל מסיבה שאמורה לחגוג יום הולדת 30 לאשתי היקרה.

מכירים את הפתגם "מעז יצא מתוק"? זה בדיוק מה שהרגשתי בעקבות איך שהעניינים התגלגלו. כשהמליצו לי לעשות את המסיבה עם אוהלים להשכרה, זה נשמע לי מעניין. אחרי שקיבלתי המלצות על חברת השכרת אוהלים לאירועים של האחים כץ ואחרי שיחה איתם, התחלתי להבין שהאירוע יכול להיות הצלחה גדולה.

ציוד נלווה? יש הכל

ואכן, האחים כץ הרימו לי חתיכת מסיבה. אוהלים גדולים, אטומים, שמתאימים לכל מזג אוויר. גם בחום של הקיץ הם סיפקו מיזוג אוויר ומאווררים. כמובן גם גנרטור ותאורה שעבדו בלי שום תקלה, והרימו לנו אוהל יוקרתי לארוחה עבור האורחים וגם אוהל ששימש כבר משקאות. וחוץ מזה הם סיפקו גם ציוד נלווה שעזר לנו להרים רחבת ריקודים בחוץ עם עמדת דיג'יי, מקומות ישיבה, זולה, מקררים, מסכים, לדים, ציליות ומה לא?

בקיצור, היה שם את כל מה שצריך כדי שהאורחים ייהנו ובעיקר אשתי ואני – ואללה, עפנו באוויר, נהנו מכל שנייה, וחסכנו הוצאות מיותרות על אולם אירועים יקר.

האחים כץ – יאללה מסיבה

תאמינו לי, זה אולי לא נשמע יוקרתי כשאתם שומעים את הקונספט, השכרת אוהלים למסיבות, אבל תשאירו את התדמית בצד. האחים כץ הפיקו לנו מסיבה ברמה של מגה קלאב. הכל היה מתוקתק, מסודר, הצוות שלהם היה זמין לכל בקשה ומצא פתרון יעיל ומהיר לכל מה שהיינו צריכים.

ואתם יודעים מה הכי גדול? עם אוהלים להשכרה אתה יכול לארגן מסיבה איפה שתבחר. אתה לא תקוע באיזשהו אולם או גן אירועים, אתה יכול לצאת לטבע, לים, או ליערות מנשה כמו שאנחנו בחרנו. אז כשאתם מחפשים מקום שיארח לכם את המסיבה הבאה שלכם, לכו על האוהלים להשכרה של האחים כץ. תגידו שערן שלח אתכם.