השכרת אוהלים ממגוון סוגים

עושים אירוע באוהל? השכרת אוהלים לכל מטרה

החלטתם לקיים את האירוע שלכם באוהל? מתלבטים בנוגע לעיצובו וגודלו? פנו לחברת אחים כץ ובצעו השכרת אוהלים כלבבכם לאחר שהתייעצתם וקיבלתם את כל המידע הנדרש לכם לצורך ביצוע הבחירה מצוות החברה המקצועי – אחים כץ.

השכרת אוהלים ממגוון סוגים

השכרת אוהלים ממגוון סוגים לסוגי אירועים שונים

מגוון האוהלים שמוצע להשכרה בחברת האחים כץ הוא עצום. האוהלים מתאימים לעריכת אירועים מכל הסוגים.
אלו יכולים להיות אירועי שמחות דוגמת חתונה, בר מצווה, יום הולדת או ברית, האוהלים מתאימים גם לעריכת כנסים, ירידים, תערוכות ולכל סוגי התכנסויות נוספות המתאפיינות בנוכחות של אנשים רבים.

במידה והאירוע שהנכם מתכננים לקיים הוא חתונה או אירוע חגיגי אחר כדאי להשקיע בעיצובו של האוהל ולבחור בחומרים מגוונים לשילוב במבנה.
כך ניתן להזמין אוהלי זכוכית בעלי חלונות ראווה גדולים ודלתות שקופות, ניתן לשלב גם חלונות שקופים בתקרת האוהל ולאפשר לאור לחדור פנימה בטבעיות. ניתן להקים אוהלים שקופים לחלוטין שנראים נפלא גם בשעות היום וגם בשעות הערב כאשר מוארים בתאורה מקצועית מבפנים ומבחוץ.

בעת בחירת אוהלים חשוב שתתנו את הדעת לגודל הנחוץ לכם. מהו מספר אנשים שהאוהל צפוי להכיל? המומחים של חברת אחים כץ ימליצו על הגודל המועדף בהתאם לכמות המוזמנים לאירוע. השכרת אוהלים דרך חברת האחים כץ

השכרת אוהלים ממגוון סוגים

במידה והנכם מתכננים לבצע השכרת אוהלים לצורך כנסים ותערוכות, סביר להניח שתשקיעו פחות בעיצובו ותבנו אותו מחומר פלסטי קשיח ופח.
עם זאת, גם במקרה זה חברת האחים כץ מציעה מגוון אפשרויות לעיצובים מיוחדים של האוהלים – ניתן להקים אוהלים בעלי צורה לא סטנדרטית, אוהלים עגולים, אוהלים בצורת משושה, אוהלים מלבניים, מרובעים ועוד.

מה שלא תבחרו, שירותי השכרת אוהלים של אחים כץ מאפשרים לכם לבנות אוהל כלבבכם בשביל כל סוגי האירועים בהתאמה לטעמכם האישי ומספר המוזמנים הצפוי להגיע לאירוע.

לפרטים נוספים והזמנות התקשרו לאחים כץ – 08-8551287