שירותי השכרת אוהלים בכל רחבי ישראל
אחים כץ הינה החברה המובילה בישראל למתן שירותי השכרת אוהלים המשמשים אותנו למגוון מטרות כגון: אירועים, תערוכות וכנסים, מסיבות והופעות וכו' אחים כץ מספקת את כל המגוון ובכל קנה מידה וגודל של פרויקט החברה הקימה את עיר האוהלים ועמדה במשימות גדולות מאוד ופרויקטים ענקיים בתחום השכרת אוהלים.

אחת המטרות המרכזיות של השימוש באוהלים זו האפשרות ליצור חלל פרטי ואינטימי גם כאשר נמצאים בשטח ציבורי וגדול.
אוהלים יכולים להתאים לשימוש ללינה בטיולים ובמסעות, וכן ישנה אפשרות לשימוש באוהלים גדולים עבור אירועים שונים.
אוהלים לאירועים יכולים להופיע בגדלים שונים ובצורות שונות, ויכולים להתאים במקומות שונים – בחוף הים, בכרי דשא ועוד.
בנוסף, השימוש באוהל מאפשר לערוך אירוע בחוץ אך יחד עם זאת להימנע מחשיפה אל השמש החמה או לחלופין להימנע מחשיפה אל הקור ואל הגשם.

השכרת אוהלים לכל מטרה
כאשר מארגנים אירוע גדול המיועד להתקיים בשטח פתוח, נתקלים לא אחת בשאלה הלוגיסטית לגבי ארגון המקום בצורה הטובה ביותר.
האפשרות להשתמש באוהלים אשר מגדרים את אזורי הפעילות ויוצרים מרחבים פרטיים.
אפשרות זו פשוטה וקלה לביצוע, ומכיוון שמדובר באוהלים גדולים בדרך כלל, קיימת אפשרות של השכרתם, כך שניתן להשיג אוהלים בגדלים שונים לכל מטרה שהיא, בהשקעה כספית נמוכה יחסית, ולקבל יחד עם האוהלים גם שירות הובלה, הרכבה ופירוק, ובכך להסיר מהראש דאגה אחת לפחות.

השכרת אוהלים
אחים כץ אוהלים משנת 1983 מספקת שירותי השכרת אוהלים ואוהלים לאירועים. החברה מתמחה במיזוג אוהלים – מיזוג אוויר של אוהלים לאירועים ונותנת מעטפת שלמה של אוהלים ממוזגים גם בקיץ עבור קירור אוהלים וגם בחורף עבור חימום אוהלים. חברת האחים כץ מבצעת תכנון קפדני ומדוקדק של האוהל תוך דגש על הפן העיצובי לצד ההיבט הפונקציונאלי ומתאימה את עצמה לכל תנאי שטח. האוהלים של החברה קיימים במגוון צורות, גדלים ומשלבים זכוכית – חלקם בעלי קירות זכוכית, חלקם בעלי חלונות, אחרים מתפארים בגג שקוף מזכוכית, ולצד אלו קיימים אוהלים בהם גם הקירות וגם התקרה עשויים זכוכית, ניתן לבצע הזמנת השכרת אוהלים לאירועים לכל מטרה וכמעט בכל מידה.

כמו כן חברת האחים כץ מציעה השכרת במות. החברה מתמחה בשילוב שבין הקמת אוהל לצד השכרת במות לאירועים. תהליך הקמת במות לאירועים הינו תהליך מורכב שחברת האחים כץ מהמובילות בארץ בתחומה, ע"י ניתוח תנאי השטח לבחירת החומרים המתאימים ביותר. לכן תשאירו למקצוענים ביותר בשוק הישראלי לדאוג לכם להשכרת במות לאירועים. באוהלים השימוש בזכוכית תורם רבות לאוהלים ומספק להם מראה נקי של שקיפות טבעית שיוצרת אווירה של טוהר ורעננות. אור היום חודר בטבעיות דרך הזכוכית, מאיר את החלל באפקטיביות ומאפשר שהייה נעימה במיוחד בתוך האוהל במהלך שעות היום. בחושך, כאשר מופעלת בתוך האוהל תאורה שדואגת חברת אחים כץ להתקין, נראה חלל האוהל חגיגי ומהודר במיוחד גם בהסתכלות מבחוץ, ולא פחות חשוב לדאוג שיהיה לנו נעים באירוע אם זה בקיץ נדאג לקירור אוהלים, ואם זה בחורף נדאג לחימום אוהלים באמצעות הציוד המתקדם ביותר בשוק

התהליך כולל מספר שלבים. השלב הראשון הוא בחירת האוהלים המתאימים עבור האירוע המתוכנן. ישנם אוהלים מיוחדים כנגד גשם, ישנם אוהלים מאווררים יותר אשר מתאימים לתקופת הקיץ ויכולים לספק הגנה מהשמש הקופחת ומהחום הלוהט. ניתן לבצע השכרת אוהלים בגדלים שונים, לפי מספר האנשים הצפויים להגיע לאירוע. ניתן לבחור צורות שונות ועיצובים ייחודיים של אוהלים על פי אופי האירוע המתוכנן. חלק חשוב בתהליך הוא הובלת האוהלים, הרכבתם ופירוקם בסיום האירוע. כל השלבים הללו חייבים להתבצע באופן בטיחותי ומקצועי, על ידי צוות מיומן וזריז. בחירת החברה המתאימה עבור השכרת אוהלים צריכה להיעשות בהתאם ליכולת של החברה לספק שירות אמין, איכותי ומקצועי, בכל אחד מהשלבים בתהליך השכרת אוהלים, החל מבחירת סוג האוהלים המתאימים ועד לסיום האירוע באופן המוצלח ביותר. לתיאום השכרת אוהלים באופן המקצועי ביותר פנו אלינו עוד היום! חוץ משירותי השכרת אוהלים לאירועים אנו מספקים גם במות בכל גודל עם אישור קונסטרוקציה של מהנדס.

שירותים ואוהלים מבית האחים כץ - אוהלים של משפחה

האוהלים הכי
גדולים בארץ

אחים כץ מספקים את האוהלים הכי גדולים בארץ, נקודה. אז אם יש לכם אירוע גדול ואתם מחפשים פיתרון – אתם יודעים למי לפנות.

ליווי ופיקוח
של מהנדס

מהנדס צמוד מתלווה להקמה של האוהל שלכם, ומוודא שהוא יוקם כמו שצריך, וימוקם בצורה הבטוחה ביותר.

40 מטר

מפתחים עד 40 מטר
ללא עמודים

המפתח הוא הכניסה לאוהל, משם הכל נכנס ויוצא, בעזרת מפתח גדול תוכלו להכניס לאוהל בקלות את כל הציוד הנדרש לאירוע.

35 שנה

35 שנה בתחום
מאז 1983

אחים כץ מספקים פתרונות לאוהלים לאירועים כבר 4 עשורים, ומתפארים במסורת נפלאה של חדשנות, יצירתיות ומצויינות.

אוהלים כץ אוהלים של משפחה

אישור מכון
התקנים

אצלנו בטיחות היא מעל הכל! בוודאי כשמדובר באירוע המשמח שלכם. האוהלים של אחים כץ עומדים בתקן של מכון התקנים.