החתונה האגדית עם האחים כץ

זה היה קיץ ישראלי חם ומהביל, כמו כל קיץ ישראלי. חברה טובה שאני מכיר עוד מימי התיכון הזמינה אותי לחתונה. נו טוב, עוד חתונה, אמרתי לעצמי, אבל על ההזמנה גיליתי שמדובר בחתונה בטבע. במדבר יהודה. בסוף אוגוסט.

היא השתגעה, חשבתי לעצמי. מילא המסע הארוך כדי להגיע לשם מהמרכז. אבל עוד לסבול לאחר מכן ממזג האוויר, ללא מיזוג באמצע המדבר? כבר חשבתי להמציא תירוץ ולהבריז, אבל לא היה לי נעים. בכל זאת, חברה ותיקה.

זה אוהל או אולם אירועים?

הדרך לאירוע היתה ארוכה אך מענגת. בחור עירוני לא זוכה בכל יום לראות נופים שכאלה – הרים, מצוקים, ואדיות, טופוגרפיה שגורמת לך לפה פעור. הטבע במיטבו.

הגענו לאירוע ויצאנו מהמכונית עם חשש גדול, אשר תוך רגע הוסב במהרה להתפעלות. בלב המדבר ניצבו להם שני אוהלים. המילה אוהלים היא מבלבלת במקרה הזה – כמעט כל אדם מדמיין כאן אוהל קמפינג קטן עם אבק וזבובים. אבל לנגד עינינו ניצבו אוהלי ענק, כאילו אולם אירועים הוקם לו בלב שום מקום.

אוהל אחד, הגדול שבהם, הכיל 300 אנשים. הוא שימש לארוחה לפני ואחרי החופה, היה ממוזג ונעים, ומעוצב בצורה מפוארת עם שולחנות וכיסאות נוחים ואפילו ספות. כאילו אנחנו באולם יוקרתי ולא נסענו זה עתה שעתיים וחצי הרחק מהציביליזציה.

אוהל נוסף, מעט קטן יותר, התאים ל-200 אנשים ושימש למסיבה. היתה שם במה לדיג'יי, בר מרענן ורחבה ריקודים אינטימית ונעימה שהפכה בהמשך למסיבה מטורפת. בין דרינק לשאכטה בחוץ, ניתן היה לחשוב שמדובר במסיבת טראנס מחתרתית ולא בחתונה.

האחים כץ דואגים להכל

האירוע היה הצלחה אדירה, כל החששות מהחום ומלוקיישן הופגו, ורבים מהאורחים החמיאו לזוג הצעיר על יציריתיותו. "זה לא אנחנו", הם הצטנעו, "אלה האחים כץ". מי? הכרתי כמעט את כל האורחים מימים ימימה, אך על האחים כץ לא שמעתי מעולם.

מתברר כי האחים כץ אשר נכחו בחתונה הם לא רק אנשים נפלאים ואדיבים אלא בעלי חברה להשכרת אוהלים בעלי ניסיון של למעלה מ-35 שנים בתחום. האחים כץ היו האחראים על הכל – הובלה והרכבה של האוהלים, הציוד הנלווה, האישורים, גנרטורים, המקררים, השמשיות ומקומות הישיבה שחיכו לאורחים באוויר הפתוח, ולמעשה היו שותפים בהנדסת ועיצוב האירוע כולו.

הזוג הצעיר, כך מסתבר, רק היה צריך לבחור את המקום. האחים כץ עשו את כל היתר.

אוהלים לאירוע מכל סוג

זה היה אירוע של שמחה וכיף טהור, חתונה שכל מי שנכח בה לא ישכח אותה לעולם. אחריו הפכנו כולנו גם ליחצ"נים של האחים כץ – אנשים טובים שבאים לעבוד בשבילך ודואגים לכל פרט ופרט.

אוהלים, כך מתברר, יכולים להיות תחליף לגן אירועים, אירוע עסקי או הופעה. דברו עם האחים כץ, ותגידו ששמעתם על החתונה האגדית במדבר יהודה.

ואל תדאגו למחיר, בחברת השכרת האוהלים הטובה בארץ ידאגו לכם למחיר הטוב והמשתלם ביותר. זו לא סתם חברה, זה אחים.