יתרונות השימוש באוהלים לאירועים

קיום אירועים באוהלים הפך לטרנדי במיוחד בשנים האחרונות. החוויות והביקורות הטובות מגיעות מכל עבר ורק מגבירות את החשק של מי שעדיין לא חווה אירוע שכזה.

להלן היתרונות בקיום אירועים באוהלים:

  1. ניידות – האירוע יכול להתקיים היכן שתבחרו, גם בחיק הטבע. האחים כץ למשל כבר הרימו חתונה מפוארת במדבר יהודה ואירוע חברה ביערות הכרמל. קיום אירוע באוהלים יכולים לספק לך אירוע מקורה גם בפנינות טבע.
  2. גמישות – רוצים לגוון קיים אירוע של מספר ימים בלוקיישנים שונים? הפירוק, ההובלה וההתקנה פשוטים, הכל אפשרי.
  3. התאמה אישית – קשה למצוא אולם אירועים שיתאים בדיוק לטעם ולסגנון שלכם. באירוע באוהלים אתם קובעים את העיצוב, הסגנון והלוקיישן, בדיוק כפי שחלמתם.
  4. עלות – השכרת אוהלים זולה בהרבה מהשכרת אולם או מבנה. ניתן לחסוך בעלויות רבות ולתעל את הכסף לפינוקים בתוך האירוע או מחוצה לו.
  5. התאמה למגבלות הקורונה – אם מדובר בסדנה או אירוע שבו חשוב לשמור על ריחוק חברתי בין המשתתפים וחלוקה לקפסולות, הרי שבאירוע עם אוהלים אפשר לחלק את המשתתפים למספר אוהלים נפרדים. אירוע באוהלים מאפשר גם יציאה קלה ונוחה לאוויר הפתוח.
  6. גודל – בין אם מדובר באירוע גדול או מצומצם, חברה רצינית תוכל לספק לכם את כל האפשרויות. אוהל ענק עבור חתונה? קל. אוהל קטן לאירוע אינטימי? אין בעיה.

הפקה וציוד נלווה

אירוע באוהל יכול לספק חוויה בלתי נשכחת, אירוע ייחודי ויוצא דופן ששובר שגרה. כאשר עורכים אירוע באוהלים הגבולות נפרצים והזיכרונות נערמים.

אבל בשביל להיות בטוח שהאירוע יעבור בהצלחה כדאי לבחור בחברה מקצועית, בעלת ניסיון בתחום מאז 1983. חברה שמציעה גם שירותי הפקה לאירוע ומספקת את כל הציוד הנלווה הדרוש לאירוע מוצלח. או במילים אחרות: חברת האחים כץ.

ומה עם מזג האוויר?

חוששים ממזג האוויר? אין סיבה. חברת האחים כץ מציעה מצננים ומיזוג אוויר לאוהלים עבור ימים חמים, וקירוי והגנה מפני שמש ורוחות לאירועים בעונות החורף. שום מזג אוויר לא עוצר את האירועים שלנו. אצלנו ערוכים לחושך עם גנרטור ותאורה וגם לאור. לחום, לקור, לסתיו ולאביב. לאירוע בגליל העליון ולאירוע בתל אביב.

רוצים גם אתם ליצור אירוע בלתי נשכח עבורכם? צרו קשר עם האחים כץ.