מה הופך אוהל לאירועים לחוויה בלתי נשכחת?

אוהל לאירועים לכל מטרה

 

כשחושבים על אוהלים לאירועים, צצות שאלות רבות. איך לוקחים אוהל במקום מבנה בטון והופכים אותו לחלל המתאים לאירוע?  האם אוהל מתאים בכלל לאירוח? ומי ירצה להשתתף באירוע מסוג כזה?

במבחן המציאות, מתגלה שדווקא האוהלים ש"לא עושים הרבה רעש" משרים עלינו תחושה של חמימות, בית, שיתופיות והכלה. אוהלים לאירועים מעצימים את החוויה ואת התחושות החמות והקירבה בין הנוכחים, היקירים או האורחים ויוצרים אווירה אותה אי אפשר  לקבל במבנים עירוניים, מפוארים ככל שיהיו..

החדשות הטובות הן שהיום ישנה אלטרנטיבה חוויתית, ארצית ומקרבת הרבה יותר – אוהלים לאירועים. כל אירוע ניתן היום לחגיגה בתוך אוהל אירועים חגיגי להשכרה, והאירוע יהיה מוצלח באותה מידה ואף יותר.

בכל אירוע מכל סוג שניתן לחשוב אליו – כדאי רצוי ומומלץ לקחת את האפשרות של חגיגה או התאספות באוהל לאירועים לקבלת אירוע ייחודי, שונה ואחר.

 

 

  ליווי ופיקוח של מהנדס ע"י מהנדסים מורשים

 

מעל הכל,מה שחשוב באירועים מיוחדים עם אוהלים לאירועים הוא הבטיחות. עמידה בדרישות התקנים המחמירים ביותר היא חלק מהמומחיות שלנו בהקמת אוהלים לאירועים. אנו דואגים לתחזוקה ולנוהלי בטיחות החל משלבי התכנון ודואגים שכל המוזמנים יקבלו חוויה מהנה ובטוחה כאחד.

מהנדסים מורשים מטעמנו יוצרים עבורכם עוד לפני ההקמה את האירוע ומשתפים את התכנון איתכם כך שאתם יודעים מה צפוי לאירוע שלכם מבעוד מועד ויודעים שהוא עומד בכל התקנים המחמירים ביותר כדי לדאוג לאירוע בטוח, מוקפד ומהנה ככל הניתן.

 

אוהלים לאירועים

אוהלים גדולים במיוחד

 

 

אוהבים את האוהל שלכם אקסטרא-לארג’ ועם המון מקום בפנים?

 

ניתן להשיג היום עד 40 מטרים של חלל אוהל חף מעמודים, מה שמשאיר המון מקום לחגיגה ולשמחה ולאורחים נוספים שכמובן מוזמנים להצטרף, פשוט כי יש מקום וזה אפשרי.

כמובן שאפשר לתכנן אירועים גדולים הרבה יותר עם אוהלים עם תומכות מינימליסטיות שמביאה בחשבון כל פינה באירוע שלכם שכמעט לא תורגש שמדובר באוהל,

 

 כסאות ובמות

 

כמובן שהנדסת המקום מאפשרת לכם לשדרג את האוהל הנבחר לאירוע בהרבה מאוד פיצ’פקס ואביזרים נלווים שנותנים אופי לאירוע.

 

אירועים חגיגים דורשים מערך ישיבה וריהוט מתאים. רוצים גם? אין שום בעיה להתאים את האוהל שלכם ולהושיב את המוזמנים בצורה נעימה ובטוחה כך שלכל אחד יש את המושב שלו.

 

דיג’יי

 

מלבד האורחים, נשמור את המקום באוהל גם לאנשים היקרים שמרימים את האירוע.

כל האנשים שעושים את האירוע – דיג’יי, מלצרים,תאורנים ואנשי צוות כולם חלק מתכנון קפדני של האירוע יחד עם אוהלים לאירועים. אתם יכולים להיות בטוחים שאנו מביאים את האנשים הכי מקצועיים לפרטים הקטנים.

 

 

ניסיון ענף של 35 שנה באוהלים

 

הניסיון של האחים כץ לא הולך ברגל.

בתקופה של שלושים שנה הקמנו ופירקנו אלפי אוהלים לאירועים ואנו בקיאים בכל הקשור לרזי הקמת אוהלים לאירועים.

תוכלו לדעת שאנו עושים כל הניתן כדי שתהיו שבעי רצון מהאירוע שלכם עד לפרט האחרון. אנו חולקים ומשתפים מהידע שלנו יחד איתכם, הופכים לשותפים לחזון שלכם וגורמים לו לקרות מהרגע שראשון האורחים מגיע לאזור האוהל ועד אחרון המשתתפים שיוצא עם חיוך לביתו.

חשוב לנו מאוד להנגיש ולהנעים עבורכם את חווית תכנון וביצוע האירוע בעזרת שירות מצוין ומעל המצופה, זמינות מירבית ותקשורת מעולה. כך יוצא שהאוהלים שלנו הופכים ליהלום של ממש שיגרום לכם לחשוב למה עד היום מעולם לא השתמשתם באוהל לאירועים. מצד שני, כשמדובר במקצוענים, אפשר להקים אירוע במהירות, במקצועיות וללא כל חשש מפני שהניסיון פשוט מדבר בעד עצמו.

   

אישור מכון התקנים

 

אם כל זה לא מספיק, כדי להבטיח את שלוותכם ושביעות רצונכם, כל האוהלים מאושרים לאחר בדיקה דקדקנית וקפדנית של אנשי מכון התקנים עם ציון תקן לפי סטדנרטים שנקבעו בתעשייה.

אפשר להיות רגועים לאורך האירוע ולדעת שכל החומרים, העמודים, התכנון והביצוע נעשו מתוך מחשבה תחילה ובאופן יסודי כך שהאירוע שלכם יקרום עור וגידים בדיוק על פי דרישה לא בערך או בצורה של עיגול פינות.

בטיחות וגיהות מעל הכל, ובעיקר באוהלים כדי שתוכלו להמשיך ולשמוח לאורך כל הלילה.

 

 

מיזוג וחימום לאוהלים

 

יחידת מיזוג אוויר וחימום בעזרת יחידת HVAC

 

חשקה נפשכם בבקרת אקלים מתקדמת ומקצועית שתורגש בכל פינה באוהל, יחידת מיזוג אוויר חדשנית משולבת ומתוחכמת תוקם יחד עם האוהל ותספק קירור או חימום, בהתאם לעונה לנוחות מירבית עבור כל אורח.

בקרת אקלים מושלמת לכל אחד מהאורחים יביאו לאירוע נעים וקליל לאורך כל האירוע

 

השילוב של כל אלה ועוד הופכים את האירוע שלכם לחוויה שחובה לנסות. בואו לבחור מבין מגוון אוהלים לאירועים ותיווכחו עד כמה קל היום להקים אירוע באוהל אירועים גדול ומפנק.