מחסומים

מחסומים לאירועים קטנים וגדולים

מחסומים לאירועים זהו מוצר חובה באירועים רבים בארצנו החרדה מפני פיגועים. אחים כץ מספקים את המחסומים הללו לכל צורך. בין אם זה להפגנות או להופעות. לכנסים או הלוויות, בכל מקום בו יש צורך ליצור הפרדה בין הקהל לבין הבמה, באים המחסומים הללו ועושים זאת בהצלחה.  

מחסומים לאירועים קטנים וגדולים

 מאז ומתמיד ידענו כי המחסומים המשטרתיים נחוצים במיוחד בכל אירוע בו משתתפים אנשים חשובים הנמצאים על הבמה ונדרשת הפרדה מבחינה בטיחותית בינם לבין הקהל. הצורך בהפרדה קבל משמעות חדשה וחשובה הרבה יותר לאחר רצח רבין , שם הצליחו לרצוח את ראש ממשלה באמצע כינוס פוליטי. לא נכנס כרגע לדיון האם הייתה בעיה באבטחה או שמא המאבטח בעצמו הוא זה שעשה את המעשה, המסקנה בכל מקרה הייתה שנדרשת אבטחה הרבה יותר אדוקה וחזקה על ראשי ממשלה, נשיאים שרים וכל אדם חשוב מהארץ וכמובן גם מהעולם. לכן, היום אנחנו אכן רואים הרבה יותר את המחסומים הללו בכל אירוע המוני, כאשר זה הפריט הראשון אותו אנחנו רואים באזור הרבה זמן בטרם מתחיל האירוע. לעיתים קרובות כאשר אנחנו רואים את המחסומים הללו עומדים בצד הכביש, אנחנו כבר יודעים שהולך להיות משהו, או שאולי כבר הסתיים ה-'משהו' שהצריך את המחסומים. עד כדי כך מזוהים המחסומים עם כל כינוס או אסיפה.

מחסומים לאירועים בטוחים

המחסומים שאנחנו מספקים הינם מחסומים איכותיים העומדים בדרישות התקן והם יוצרים בהצלחה את החיץ המתאים באזורים הנדרשים. אנחנו פוגשים את המחסומים הללו כאשר נערכים ביקורים של בכירים מהעולם או של נשיאים וראשי ממשלה מהעולם. תיחום בעצרות המוניות או במופעים המוניים, וגם תיחום באזורים בהם ישנו רק קהל מבקרים קטן. אנחנו מספקים את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר לחסימה ולאבטחה של צירי תנועה או של קהל באירועים שונים כאשר כל נהג מתחיל יודע לזהות את המחסומים הללו שכאשר הם חוסמים את הכביש הרי שמדובר בחסימת הציר בגלל צורך חשוב ביותר.

המחסומים של האחים כץ

אצלנו תוכלו למצוא את המחסומים הטובים והיעילים ביותר לכל צורך ולכל אירוע. המחסומים החדישים הם פרי הפיתוח האישי שלנו והם מתאימים לכל צורך ולכל מטרה כאשר הדרישה היא ליצור את ההפרדה בין קהל לבמה.

המחסומים שלנו מתאימים לאירועים שונים ואנחנו מספקים מחסומים לתערוכות, מחסומים להפגנות, מחסומים לכינוסים פוליטיים, מחסומים לחסימת צירי התנועה, מחסומים משטרתיים, מחסומים נייחים, מחסום ניידים, ועוד.

לפרטים נוספים, פנו אלינו ונחסום עבורכם כל מה שתבקשו טלפון: 08-8544126 | 08-8551287 

Share Button
מחסומים לאירועים קטנים וגדולים
5 (100%) 5 votes