מכירת יחידות חימום

אם אתם מתכננים אירוע בחורף או במדבר כדאי שתדעו שכיום ניתן להתגבר על הקור. למעשה באמצעות מכירת יחידת חימום אתם יכולים להבטיח שלאורחים שלכם יהיה חם למרות הכל.

מכירת יחידת חימום הם לא מה שחשבתם כי כיום יש מגוון של יחידות חימום, למשל יש אפשרות למכירת יחידת חימום שמופעלת על נפט או כזו שמופעלת באמצעות סולר. בכל מקרה, כל התקנה של יחידות החימום נעשית בהתאם לתקן הבטיחות של כבוי האש.

אולי תתפלאו אבל מכירת יחידת חימום אינה האפשרות היחידה ואתם יכולים אף לשכור אותה. אפשרות זו מאפשרת לכם להתאים את האירוע שלכם לתנאי מזג האויר ההפכפך בארצנו הקטנטונת.

למעשה, מכירת יחידת חימום מבטיחה שכל אירוע שתקיימו כל השנה יהיה מוצלח כולל אירוע באוהל, במבנה, באולם או בחממה. וכבר קרו מקרים שבארצנו החמה היה צורך בחימום גם באוגוסט במיוחד באזורים מדבריים.

אם האירוע שלכם מתקיים באוהל אירועים יחידת חימום היא לא מותרות אלא הכרח. בנוסף, לאירוע שמתקיים באוהל אירועים לא נדרשת התאמה כלשהי וההתקנה של יחידת החימום פשוטה :  היחידה מוצבת מחוץ לאוהל ומזרימה אויר חם ונקי לתוכו באמצעות שרוול מיוחד.

ואם האירוע שלכם מתקיים בקיץ יש גם לזה פתרון בדמות אוהלים ממוזגים. גם אוהלים ממוזגים אינם מותרות אלא הכרח כי בשנים האחרונות מזג האויר פשוט השתגע : כבר חווינו על בשרנו חמסינים באמצע החורף וטמפרטורות גבוהות גם בדצמבר וינואר.

לכן יש לקחת בחשבון השכרת מזגנים לאוהלים לפני קיום כל אירוע באוהל. השכרת מזגנים לאוהלים מתאימה לכל האירועים פרטיים ועסקיים כאחד ואינה מצריכה תשתית מיוחדת. ובינינו החום הוא משבית שמחות ואתם ממש לא רוצים אורחים נוטפי זיעה באירוע שלכם.

אם האירוע שלכם מתקיים בצפון הארץ אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם לאלתר. כיום ניתן לבצע השכרת אוהלים לאירועים בצפון ממש כמו בשאר חלקי הארץ. השכרת אוהלים לאירועים בצפון  תאפשר לאירוע שלכם לעשות שימוש בטרנד של האוהלים כל השנה.

הסיבה לכך טמונה שקיום אירועים באוהל אינם תלויים במקום או בזמן ואף לא באקלים. למעשה, קיום אירועים באוהלים בצפון הארץ מוכיח שגם לאנשי הצפון מגיע להינות ובגדול. ואין הנאה גדולה מאשר קיום אירוע באוהל כי רק מראהו גורם לאפקט ה"וואו" הנחוץ.

למעשה, קיום אירועים באוהלים מאפשר לכם ליהנות מחבילה כוללת ולהגיע לאירוע שלכם חסרי דאגות. החבילה משתנה בהתאם לדרישות הספציפיות שלכם והיא יכולה לכלול מלבד האוהלים גם במות, מחסומים, ביתנים סולאריים, דוכני מזון ועוד.

אבל לא כל חברות האוהלים מספקות חבילה כוללת ומזל שיש את חברת האחים כץ. לחברה זו ידע ונסיון רב שנים בתחום האוהלים והסלוגן שלה הוא "אוהלים של משפחה". סלוגן זה מבטא נאמנה את היחס שמעניקה החברה ללקוחותיה וזו לא רק הצהרת כוונות.

למעשה, החברה מתאימה לכל לקוח את האוהל הנדרש בהתאם לדרישות האירוע הספציפי וזו פשוט מהפכה. רק שתדעו אבל ברוב המקומות עושים בדיוק את ההפך ומתאימים את הלקוח לאוהל. זה המקור לתסכולים ולצרות כי אין פה הקשבה אמיתית לכל לקוח באופן אישי.  וכמובן שהתוצאה היא כאבי ראש ואירוע שממש לא דומה למה שחלמתם עליו.

ואפרופו הקשבה אתם יכולים ליצור קשר עם חברת האחים כץ במגוון אופנים לפי בחירתכם : אתם יכולים לצלצל אליהם, לשלוח להם אימייל, להשאיר הודעה באתר האינטרנט שלהם או ליצור קשר באמצעות הרשתות החברתיות השונות. בכל דרך שתבחרו תקבלו תשובה מקצועית ואמינה כי אירועים זה עניין רציני.