מפרטים לאוהלים

אם אתם מתכננים ארוע טרנדי כלשהו הוא מן הסתם יתקיים באוהל כלשהו. אבל חשוב שתדעו שכיום יש מספר מפרטים לאוהלים בהתאם לגדלים השונים של האירועים. למשל יש 5 סוגים שונים של מפרטים לאוהלים במשקל קל ושנעים בין 2-10 מטר .

כמו כן יש כ-34 מפרטים לאוהלים לתערוכות ולאירועים גדולים שנעים מ-6-40 מטר. יש גם מפרטים לאוהלים בני 4-8 צלעות שרוחבם נע מ-2 ועד 21 מטר. ועוד לא דיברנו על מפרטים לאוהלים מסוג פוליגון ועל הרוחב הייחודי שלהם.

לכן כשאתם מעוניינים בהשכרת אוהלים להופעה יש לקחת בחשבון מספר גורמים שונים. למשל : מספר האנשים שישתתפו בהופעה וכן הרוחב והגובה הנדרש מהאוהל ואפילו עונת השנה. הסיבה לכך היא שבעת השכרת אוהלים להופעה ניתן להוסיף לכך ציוד נלווה : מערכת סאונד וכן מערכות חימום או קירור בהתאם לצורך האקלימי באותה תקופה.

השכרת אוהלים להופעות לכן היא אינה עניין של מה בכך וחייבת להיעשות בכובד ראש. למעשה, השכרת אוהלים להופעות היא עניין למומחים כי היא מצריכה שקלול של מגוון פרמטרים.

למשל השכרת אוהלים לחתונות היא תחום נפרד כי יש לקחת בחשבון גורמים נוספים, לדוגמה : בחתונות בהם משתמשים בבופה אין לנצל את מלוא שטח האוהל כדי להשאיר מקום לבופה.

לכן בעת השכרת האוהלים יש לציין במדויק את סוג האירוע ואת מירב הפרטים. כאמור אין דין השכרת אוהלים לחתונות כהשכרת אוהלים לאירועים אחרים כגון תערוכות, כנסים, אירועים פוליטיים ועוד.

אולי תתפלאו אבל השכרת אוהלים לאירועים היא מומחיות בפני עצמו שמצריכה ידע ונסיון. מכיוון שזהו נושא מורכב יש לפנות לאנשי המקצוע בתחום או בשלוש מילים – חברת האחים כץ.

לחברה זו נסיון ומוניטין ולקוחות מפורסמים שכולנו מכירים כולל נשיאי ארה"ב בוש ואובמה, הזמרת מדונה, להקת רובים ושושנים ואפילו איל ההון יצחק תשובה שהשתמש בשירותי החברה לחתונת בנו.

אתם יכולים כמובן לבקש המלצות מהלקוחות המפורסמים או שאתם יכולים להתרשם בעצמכם. למעשה אתם לא צריכים לקום מהכסא ויכולים לקבל את כל המידע בלחיצת כפתור.

לרשותכם עומדות מספר אפשרויות לבחירה כולל האפשרות לטלפן לאנשי החברה או לשלוח להם מייל. כמו כן אתם יכולים להשאיר הודעה באתר האינטרנט או ליצור איתם קשר באמצעות הפייסבוק, האינסטגרם, הפינטרסט, הטוויטר או גוגל פלוס.

ואתם יכולים להיות בטוחים שלאירוע שלכם תגיעו חסרי דאגות ושתיהנו כאחרון האורחים. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שהחברה מספקת את כל המעטפת לאירוע שלכם כולל מחסומים, במות, ביתנים סולאריים, דוכני מזון ועוד. וזוהי רק ההתחלה כי פנייה לחברה מבטיחה שתיהנו משני יתרונות מרכזיים וייחודיים:

היתרון הראשון הוא ארוע מושלם בדיוק כמו חלמתם והיתרון השני הוא אירוע שלא יישכח. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שהחברה מתאימה את האוהל לאירוע ולא את האירוע לאוהל. בעולם קוראים לזה אירועים בהתאמה אישית ובארץ קוראים לאחים כץ ומסירים דאגה מהלב.

ובינינו – חברה שהסלוגן שלה הוא "אוהלים של משפחה" מבטיחה שתקבלו יחס משפחתי וחם במיוחד. אם אתם לא מאמינים אתם יכולים לשאול את משתתפי האופרה במצדה במהלך השנים . אולי תתפלאו אבל גם הם מלקוחות החברה ולא רק כוכבי רוק ונשיאים .

ועוד לא אמרנו מילה על אפקט ה"ואוו" שיוצרים אוהלי החברה רק בעצם קיומם. גם עוד לא דיברנו על העובדה שאוהלי החברה מתאימים לאירועים בכל מקום ובכל זמן. פשוט כי את כל התשובות לשאלות שלכם תקבלו מיד ראשונה מהאחים כץ בכבודם ובעצמם. אז למה אתם מחכים?