מצננים להשכרה

ארצנו הקטנטונת היא כאמור לא רק ארץ זבת חלב ודבש אלא גם ארץ חמה. לכן אם אתם מתכננים אירוע כלשהו אתם חייבים מצננים להשכרה ולא רק בקיץ. למעשה, מצננים להשכרה היא הדרך שלכם להילחם בהתחממות הגלובלית ולקיים אירוע מוצלח למרות החום.

כיום ניתן לבחור בין שלושה דגמים של מצננים להשכרה בהתאם לגודל המקום של האירוע. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי כל המצננים להשכרה מוגנים מפני מים. כמו כן, לכל המצננים להשכרה יש שלוש אפשרויות להספקת המים והבחירה הסופית היא בידכם ובידכם בלבד.

מצנן להשכרה הוא כאמור אופציה חיונית ואף הכרחית בכל ארוע שמתקיים באוהל. חלפו להם הימים שבהם מצנן להשכרה היה נחשב למותרות וטוב שכך הדבר. למעשה, היום מצננים לאוהלים הם בגדר חובה ולא רשות ואנחנו בטוחים בדבר אחד : אף אורחת לא תהנה אם הזיעה תהרוס לה את האיפור ואת הפן.

לכן, מצננים לאוהלים הם פשוט הדרך שלכם להבטיח את הצלחת האירוע ובפניכם עומדת הבחירה : מצננים או מזגנים לאוהלים שמתאימים לכל מבנה שבו מתקיים הארוע שלכם כולל מבנים, אוהלים, אולמות וכו'.

עם זאת, בתחום המזגנים לאוהלים עומד בפניכם מגוון רב יותר וניתן להינות ממזגנים בכל גודל. מזגנים אלו הם נוחים וקלים לשימוש והם מיועדים לכל צורך כולל תערוכות, ירידים, כנסים, מופעים ועוד.

למשל, מיזוג אויר לאוהלים מוזרם פנימה לאוהל שבו מתקיים הארוע באמצעות שרוולים מיוחדים. דרך זו מבטיחה שמיזוג אויר לאוהלים יפעל באופן אחיד בכל רחבי האוהל. בנוסף, כדי להשתמש בהם אין צורך לשבור קירות או להשתמש בצנרת מיוחדת אלא בדיוק ההפך.

למעשה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם חברת האחים כץ.  אנשי החברה יגיעו למקום האירוע עם כבלי חשמל ארוכים, עם צינורות ניקוז ופליטה ועם מזגנים בעלי רעש מינימלי שלא יפריעו למהלך האירוע.

המזגנים של חברת האחים כץ מתאימים לכל מבנה כולל מבנים ניידים וארעיים ומבני קבע. וכמובן, הם מתאימים במיוחד לאוהלים להשכרה שאותם מספקת החברה ללקוחותיה לצורך קיום אירועים שונים.

אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי החברה נחשבת למובילה בתחומה בתחום האוהלים לאירועים. למעשה, השכרת הציוד כמו המזגנים והמצננים נועדה לתת ערך מוסף לאירוע שלכם ולהפוך אותו למושלם.

וזוהי רק ההתחלה כי לחברה יש ציוד נוסף אותו תוכלו לשכור למשל דוכני מזון, ביתנים סולארים, מחסומים, במות ועוד. למעשה, בעצם יצירת הקשר עם החברה אתם מקבלים מענה שלם לכל הצרכים שלכם בתחום האירועים.

ואם אתם רוצים המלצות אנחנו ממליצים לכם לפנות לבית הלבן וזו לא טעות. אולי תתפלאו אבל נשיא ארה"ב ג'ורג' בוש הוא מלקוחות החברה ונהנה משירותיה כשביקר בארץ. והוא לא לבד כי גם הזמרת מדונה נהנתה משירותי החברה וכמוה משתתפי האופרה במצדה : נבוקו ב-2010 ואאידה ב-2011.

אבל אנחנו חוסכים לכם את הטיסה לוושינגטון כי אתם יכולים להינות בלי לקום מהכסא. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר, להשאיר הודעה באתר האינטרנט של החברה, לשלוח אימייל או ליצור קשר דרך הרשתות החברתיות השונות לפי ההעדפה שלכם : פייסבוק, טוויטר, גוגל פלוס,  פינטרסט, אינסטגרם ועוד.

אנחנו בטוחים שמה שהיה טוב לבוש ולמדונה יהיה טוב גם לכם אבל בינינו – אתם לא חייבים להאמין לנו אלא רק לקרוא את הסלוגן של החברה. הסלוגן הוא "אוהלים של משפחה" ומשפט זה אומר הכל על היחס של החברה ללקוחותיה. אנחנו בטוחים שלא תצטערו ושיהיה לכם ארוע שידובר בו עוד שנים רבות.